Trvalá epilace Praha | Epilace-laserem.cz
Premier Clinic - Jungmannova 15 (26/15), Praha 1
+ 420 273 136 126 info@premier-clinic.cz
Pokud i Vy uvažujete o trvalé epilaci lékařským diodovým laserem, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci. Můžete také využít možnost 1 x ošetření jednoho podpaží zdarma a skutečně si ověřit efektivitu našeho ošetření laserem EPILIA RF.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte prosím Váš email pro kontrolu znovu (vyžadováno)

Pokud máte zájem, můžete nám na Vás zanechat také telefonický kontakt

Předmět

Vaše zpráva

Objednejte se na testovací ošetření ZDARMA

Proč si vybrat nás?

Unikátní přístroj EPILIA RF – jediný v ČR

Jako jediné pracoviště v ČR používáme nejnovější diodový laser značky EPILIA RF, který jako jediný na světě kombinuje ověřenou technologii diodového 808nm laseru a radiofrekvenční energie pro efektivní eliminaci chloupků všech barev.

Vynikající poměr cena/kvalita ošetření

ZDARMA Vám nabízíme konzultace a testovací zákrok na 1x podpaží, abychom Vám dokázali účinnost našich přístrojů.

7 let zkušeností

Náš personál má 7 letou zkušenost s odstraněním chloupků pomocí diodového laseru, prošel náročným školením u výrobců a dalšími školeními vyžadovanými současnou legislativou.

Vysoká bezpečnost ošetření bez popálení!

Přístroj Epilia RF disponuje sofistikovaným systémem online kontroly dotyku hlavice s pokožkou zákazníka, který včetně několika dalších bezpečnostních prvků dělá z laserové epilace přístrojem Epilia jedno z nejbezpečnějších ošetření na trhu.

Vzduchové chlazení ZCryo z Německa

Jako jediní v ČR nabízíme k trvalé epilaci diodovým laserem ZDARMA také vzduchové chlazení německým přístrojem ZCryo pro lepší výsledky a nižší bolestivost! Samotná koncovka přístroje Epilia je také ochlazována na 2 °C.

Neustále se vzděláváme

V problematice laserového odstranění chloupků se neustále vzděláváme, sledujeme pro Vás ty nejnovější světové trendy, navštěvujeme světové i české lékařské kongresy a veletrhy – např. IMCAS v Paříži, Medica v Düsseldorfu, kongresy pořádané Společností estetické a laserové medicíny ČSL JEP atd.

Pouze lékařské přístroje ověřené klinickými studiemi

Používáme pouze účinné lékařské lasery, disponující klinickým hodnocením a medical CE certifikací (k nahlédnutí na provozovně).

Laserové přístroje splňují normy Směrnice Rady 93/42/EEC o zdravotnických prostředcích a Nařízení vlády č. 336/2004 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na zdravotnické prostředky a splňují tak nejpřísnější bezpečnostní normy a nařízení

 

 

Provozovatel

Laserová estetická centra provozuje divize BP Medical zabývající se prodejem, servisem a školením zdravotnické techniky do nejprestižnějších klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie v ČR i zahraničí.

Lokalita

Laserové centrum na Praze 1 s vynikající dopravní dostupností a možností parkování.

Slevy a možnost financování

Nabízíme také výhodné balíčky 4+1 ošetření ZDARMA, či možnost financování ošetření pomocí úvěru.

Reálné výsledky a skutečné reference

Autentické fotografie zákazníků před a po ošetření.

Plastická-chirurgie.info

Naše pracoviště je doporučeno a ověřeno pacienty.

CLOSE
CLOSE