fbpx

Laserová depilace obličeje

Depilace žiletkou nepřináší nic, komplikovaná aplikace vosku nebo různých depilačních pásků je náročná a navíc bolestná. Volte nejschůdnější a nejúčinnější řešení!
Jemné chloupky najdeme na obličeji každé ženy. Pokud se ale stávají příliš viditelnými, většinou to nevnímáme jako velký přínos k naší kráse.
Laserová epilace obličeje je v takovém případě nejlepším řešením.

Proč volit laserovou depilaci obličeje u nás?

Využíváme jeden z nejmodernějších laserů, který díky kombinaci laseru a radiofrekvenčního vlnění likviduje chloupky mnohem účinněji

Epilace probíhá rychle. Celý zákrok trvá zhruba 20 minut

Nemusíte se bát bolesti, díky speciálnímu vzduchovému chlazení je operace téměř bezbolestná

Laserová epilace neškodí okolní pokožce

Testovací ošetření můžete vyzkoušet zdarma

Depilace obličeje laserem zůstává tou nejlepší alternativou

Chcete se jednou provždy vyhnout situaci, kdy před důležitou schůzkou zjistíte, že vám nad horním rtem opět vyrostlo pár chloupků, ale už nemáte čas s tím nic udělat? 

Laserová epilace je trvalá, nenáročná a navíc bezbolestná. Už nikdy se nemusíte starat o to, který vosk koupit, nebo si dělat starosti, zda si někdo vašich chloupků na obličeji všiml.

Neustálé vytrhávání chloupků v oblasti obočí je zdlouhavý proces, který je bohužel třeba neustále opakovat. Nesouměrné obočí, zarudlá pokožka ale i viditelné, znovu vyrůstající chloupky, které lze vytrhnout až po několika dnech, jsou problémy, které známe už od mládí. 

Díky moderní technologiI je možné se těchto starostí trvale zbavit, šetřit čas i pleť.

Už Vás nebaví stereotypní depilace?

Zbavte se jí jednou provždy a objednejte se ještě dnes! Konzultace zdarma!

Přeji si dokonale hladkou pleť

Náš epilátor obličeje – to nejlepší na současném trhu

Diodový laser pro lékařské využití v sobě kombinuje technologii diodového laseru a radiofrekvenčního vlnění, které společně likvidují chloupek daleko efektivněji až do kořínků. 

Mezi epilačními lasery patří tento nástroj k absolutní špičce a dokáže si poradit i se světlejšími chloupky. Ve srovnání s ostatními lasery s ním nemusíte opakovat ošetření tolikrát před dosažením kýženého efektu.

Na co se před odstraněním chloupků v obličeji připravit a na co si dát pozor

Klíčová bude doba před zákrokem a po něm. V případě trvalé epilace obličeje je vhodné se vyhnout intenzivnímu opalování jak pár dní před i po zákroku. To samé platí o make-upu a pleťové kosmetice.

Neměli byste používat výrobky obsahující kyselinu glykolovou či retinol. Hydratační krémy budou naopak vhodné. Po dobu zhruba dvou týdnů před i po operací vynecháte chemické peelingy a samoopalovací krémy. Co se chloupků týče, 2 týdny před operací je nesmíte depilovat nebo jinak vytrhávat.

Stačí jít na odstranění chloupků z obličeje jen jednou?

Zákrok laserovým paprskem dokáže odstranit pouze ty chloupky, které aktivně rostou a proto je třeba operaci v rozmezí několika týdnů opakovat. Ve většině případů bude celý zákrok v rozmezí několika málo měsíců zcela hotov. Pokud uvažujete nad laserovou epilací dalších částí těla, je možné vše probrat na konzultacích. Společně zvážíme, zda je možné zkombinovat epilaci více partií dohromady.
Než se rozhodnete pro trvalé odstranění chloupků na obličeji, přijďte na konzultaci!

Konzultace s dermatologem je součástí každého zákroku. Na tomto vyšetření ošetřující lékař či lékařka posoudí, zda jsou pokožka, ale i chloupky ve stavu, kdy je možné zákrok provádět.

Také vám ukážou, jak laserová epilace obličeje bude probíhat a obeznámí vás s důležitými kroky a radami, jež je třeba dodržovat. Nemusíte se bát, nepůjde o žádná drastická omezení či zákazy.

Mám zájem o konzultaci zdarma

Cena zákroku

SLEVA 20% při předplacení 6 ošetření​​
Příklady cen

Podpaží

1 608 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Vzduchová anestezie

Lýtka

3 072 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Vzduchová anestezie
Super cena

Brazilka

2 536 Kč
  • Konzultace zdarma
  • Jeden zákrok epilace
  • Vzduchová anestezie
Cena za epilaci v oblasti horního rtu je 760 Kč. Laserové odstranění chloupků v oblasti obočí provádíme od 750 Kč. Trvalá epilace brady pak stojí 1 210 Kč.

Pro pány je určena i epilace vousů, jež zajistí trvale mladistvý vzhled za 2 590 Kč. Oblast na stranách obličeje, tzv. kotlety, si u nás můžete nechat odstranit za 1320 Kč. Pro více informací se podívejte na náš ceník.
Využijte i možnosti 20% slevy při předplacení 6 ošetření!
Mám zájem

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám