fbpx

Laserová epilace podpaží

Hladká, sametová pokožka bez nežádoucího ochlupení patří odjakživa k ideálu krásy. U nás se postaráme, aby vám zůstala natrvalo!
Tmavé chlupy v podpaží nejsou dnes právě v módě. Jejich pravidelná depilace není nic příjemného, nehledě na to, že vaše kůže potom zůstává podrážděnou. Tyto problémy spolehlivě odstraní laserová epilace podpaží. Nejméně bolestivá, nejhygieničtější, časově úsporná a cenově výhodná varianta řešení tohoto problému.

Proč depilace podpaží právě u nás?

Bezpečná a bezbolestná procedura

Epilace laserem je nejbezpečnější a nejhygieničtější způsob odstranění chloupků. Při zákroku používáme speciální moderní koncovku, která pokožku ochlazuje; nemusíte se bát nepříjemné bolesti. V případě epilace v citlivých partiích bude navíc aplikováno dodatečné umrtvení pomoci studeného vzduchu.

Moderní a profesionální laser

U nás na klinice používáme jen ty nejlepší přístroje. Oproti jiným laserům se námi využívaný lékařský laser díky kombinaci laserové diody s radiofrekvenčním vlněním dokáže vypořádat i se světlými chloupky.

Dlouhotrvající výsledky

Epilace laserem je oproti ostatním způsobům odstraňování chloupků zdaleka nejefektivnější. Po zhruba 6 sezeních v rozestupech 4 - 10 týdnů je většina chloupků trvale odstraněna. Následná sezení jsou už pouze korektivní a probíhají v delších časových intervalech (například jednou za 1 či 2 roky).

Stále jste na vážkách, zda absolvovat odstranění chloupků v podpaží?

Jestliže vás tento zákrok láká, ale zároveň máte obavy například z bolesti nebo výsledného vzhledu ošetřované oblasti, nabízíme vám možnost podstoupit u nás testovací zákrok. Na malé ploše vám předvedeme účinnost našeho laseru a zároveň se přesvědčíte, že se opravdu není třeba ničeho obávat.
Skončete jednou provždy s otravným holením a svěřte své podpaží do péče profesionálního laseru.

Čeká vás vytoužené hladké a svůdné podpaží, které se nebudete bát ukázat! Konec podrážděné kůže, žiletek a chloupků! Konec nošení dámských světrů a dlouhých roláků i poté, co je venku dávno teplo.

Mám zájem o postoupení zákroku

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám