fbpx

Máte dost
Neustálého
holení?

Řešením a ušetřením času je

Trvalá epilace LÉKAŘSKÝM diodovým laserem 808 nm

O ošetření

Pokud jste unaveni z častého holení, následných vyrážek, zarůstání chloupků či utrácení peněz za bolestivé vytrhávání chloupků voskem, je časově i cenově výhodnější podstoupit laserovou epilaci, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla.

Na naší klinice používáme nejmodernější lékařský diodový 808 nm laser, který je považován za tzv. zlatý standard pro laserovou epilaci. Tímto laserem je oproti ostatním laserům možné nově ošetřovat také světlejší či jemnější chloupky a díky systému dvojího chlazení je ošetření prakticky bezbolestné.

Uvažujete o odstranění chloupků diodovým laserem? 

Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci. 

Využijte také možnost 1 x ošetření jednoho podpaží zdarma a ověřte si skutečnou efektivitu našeho ošetření moderním lékařským laserem. Objednejte se ještě dnes na tel. 273136126, emailu info@premier-clinic.cz, nebo pomocí objednávkového formuláře níže.

Jak laser využívaný v naší klinice funguje?

Přístroj, který používáme je kvantový skok v oblasti laserových technologií určených pro odstranění chloupků. Jedná se o vůbec první lékařský diodový laser kombinující dva zdroje energie – německou laserovou diodu a radiofrekvenční vlnění, které spolu vytvářejí synergický efekt zajišťující účinnější a bezpečnější ošetření. Laserový paprsek je ve zlomku vteřiny absorbován pigmentem, který se nachází v chlupovém folikulu. Pokud je chloupek světlejší či tenčí, působí na něj současně radiofrekvenčního vlnění, které není vázáno na pigment v chloupku a díky chlazení svrchní vrstvy pokožky účinně působí v hlubších vrstvách, kde likviduje jeho kořínek včetně cibulky. Laser proto používají i na klinikách v Německu a ve Švédsku.

Jaký je rozdíl mezi ošetření IPL, diodovým a alexandritovým laserem?

Studie publikovaná v lékařském journalu “Lasers in Medical Science” potvrdila, že nejméně účinným prostředkem pro odstranění chloupků je intenzivní pulzní světlo (IPL), kdy bývá zapotřebí vysoký počet opakování, ošetření nemá dlouhotrvající výsledky a není možné bezpečně ošetřit tmavší fototypy. Jako nejúčinnější ze všech tří typů přístrojů vyšlo ošetření chloupků diodovými lasery. Ošetření alexandritovým laserem je bolestivější a méně účinnější než ošetření diodovým laserem z důvodu absence kontaktního chlazení a použití nižší vlnové délky, která propouští více světla.

Kolik ošetření budu potřebovat?

Obvykle je zapotřebí absolvovat sérii alespoň 5 – 6 sezení v našem pohodlném křesle s rozestupem cca 4 – 10 týdnů dle ošetřované oblasti. Opakování je nutné z toho důvodu, že je ošetření účinné pouze na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu (tzv. anagen), ve které se momentálně nachází pouze cca 20% chloupků z ošetřované lokality.

Jsou nějaká omezení před a po ošetření?

Po dobu min. 4 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte. Můžete je pouze holit nebo zastřihovat, v opačném případě by byla snížena efektivita laseru. Ošetření se také nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálené pokožce. Den před ošetřením chloupky oholte do hladka. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní zvýšeně hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénů, které by mohly způsobit podráždění pokožky. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte sprejový antiperspirant/deodorant. Zamezte působení UV záření na ošetřenou oblast min. 2 týdny po ošetření (můžete používat krémy s SPF 50).

Jaké výhody má ošetření lékařským laserem oproti jiným diodovým laserům?

Díky převratné technologii spolupůsobení dvou zdrojů energie v laseru je možné ošetřovat i světlejší či jemnější chloupky, na které ostatní přístroje nejsou efektivní. Laser disponuje také speciální koncovkou, která kontinuálně ochlazuje pokožku, díky čemuž je ošetření téměř bezbolestné a pro pokožku maximálně bezpečné. V citlivějších oblastech jakými jsou podpaží, intimní partie či obličej je možné bez příplatku současně použít ošetření německou znecitlivující platformou – přístrojem, který využívá chlazený vzduch.

Budete mne ošetřovat opravdu kvalitním laserem?

Výrobce přístroje využívaného na klinice má s výrobou diodových laserů určených pro odstranění chloupků mnohaleté zkušenosti a my využíváme nejnovější přístroj v jejich modelové řadě. Tato společnost patří mezi přední světové výrobce zdravotnické techniky, laserů a dalších lékařských přístrojů té nejvyšší kvality a nejmodernější technologie, které jsou certifikované jako lékařské přístroje a testované v prestižní společnosti SGS ve Velké Británii. Kromě jiného je držitelem i 8 patentů, 7 užitných vzorů a certifikátem FDA pro laserovou epilaci (přísný americký federální úřad pro kontrolu léčiv a lékařských přístrojů). V žádném případě se nejedná o čínský přístroj, který často používají v kosmetických salonech s velmi nízkými cenami. Vždy se proto ujistěte před volbou Vašeho pracoviště, zda se nejedná o čínský laser.

Kdo bude provádět ošetření?

Ošetření provádí vysokoškolsky vzdělaný zdravotnický personál. Laserová specialistka působí také současně jako školitelka lékařů pro práci s lasery pro BP Medical.

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám