fbpx

Depilace rukou laserem pro dokonalý vzhled

Svěřte své ruce do těch našich a pyšněte se celoročně hebkými pažemi bez nežádoucího ochlupení.

Hladké tělo nadále zůstává ideálem krásy. S výjimkou období dámských svetrů paže ukazujete téměř po celý rok, nejen v soukromí, proto si i ony si zaslouží sametově hebkou pokožku.
My se o to postaráme – depilací rukou laserem s perfektním výsledkem!

Depilací rukou laserem ušetříte drahocenný čas – a tím výhody zákroku u nás nekončí

Využíváme epilační laser, který si díky kombinaci laserového pulzu a radiofrekvenčního vlnění poradí i se světlými chloupky, u kterých jiné přístroje selhávají.

Na starost vás budou mít zkušení lékaři, kteří ošetřili již tisíce pacientů. Epilaci provádíme na naší klinice více než 7 let.

Jako jediní v ČR používáme při ošetření chladící vzduchovou anestezii. Samotný epilační přístroj disponuje speciální koncovkou, která pokožku průběžně ochlazuje, a v kombinaci s chladící anestezií prakticky dojde k úplnému znecitlivění kůže.

Nabízíme konzultaci a nezávazné vyzkoušení účinnosti našeho depilačního přístroje na malé ploše zdarma. Je na vás, zda se rozhodnete pokračovat plnohodnotným zákrokem či nikoliv!

Zkoušeli jste někdy spočítat, kolik času trávíte domácí depilací? My ano. Trvalé odstranění chloupků vám přinese desítky volných hodin ročně. A volný čas je dnes k nezaplacení.

Časová úspora ale není jediným důvodem, proč zákrok u nás volit.

Co je o trvalém odstranění chloupků na rukou nutno vědět?

V první řadě mějte na paměti, že jeden zákrok nebude ke zbavení se všech chloupků stačit. Při jedné proceduře lze vždy odstranit pouze chloupky ve fázi aktivního růstu, což je zhruba jedna pětina z nich. 

Po několikatýdenní pauze lze celý proces opakovat a odstranit další “várku” chloupků, které mezitím přešly do fáze aktivního růstu. Jestliže si předplatíte 6 zákroků předem, můžete získat 20% slevu z celkové ceny! Také studenti u nás mají 20% slevu.

Před a po zákroku bude rovněž třeba dodržovat naše doporučení, s nimiž vás ještě podrobněji seznámíme – ve zkratce jde především o vyhýbání se přílišnému opalování, bazénu, sauně či používání některé kosmetiky.
Domácí bitvy se znovu dorůstajícím ochlupením jsou jako boj s větrnými mlýny.
Únavné a neefektivní. Náš přístroj dosahuje výborných a trvalých výsledků, které jsou trvalým řešením vašich problémů. Již po 6 sezeních může být naprostá většina vašich chloupků pryč.Toužím po výborných výsledcích

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám