fbpx

Laserová depilace nohou

Dejte sbohem nevzhledným chloupkům! Laserová depilace nohou našimi moderními přístroji vám zajistí již trvale hladkou pokožku. Nepříjemné holení nebo bolestivé vytrhávání chloupků už nebude potřeba. Krása bez starostí - to je, oč tu běží.

Jak laserová depilace nohou funguje?

01.
Laser reaguje na tmavé barvivo, melanin, který je obsažen v chloupku a v cibulce. Jeho paprsek se změní v teplo a to zničí cibulku i chloupek, takže se už neobnoví.
02.
Laser se vypořádá pouze s chloupkem v růstové fázi; ošetření se proto provádí několikrát za sebou v několikatýdenních intervalech, aby se odstranily všechny cibulky. Počet ošetření se může lišit v závislosti na rozsahu odstraňovaného ochlupení.
03.
Výsledek je zato trvalý a pokožka po něm zůstane dokonale hladká. Nemusíte se bát vyrážek, zarudlé pokožky nebo pigmentových skvrn, které se zpravidla objeví po holení nebo po běžné epilaci.
04.

A především ušetříte desítky hodin, které byste jinak zbytečně věnovali neustálému boji se znovu a znovu rašícími chloupky. A konečně si budete moci obléknout i kratší dámské kalhoty!

Proč volit depilaci laserem právě u nás?

Podstoupíte menší počet ošetření, neboť náš nejmodernější lékařský diodový laser dokáže redukovat i světlejší chloupky

Můžete se spolehnout, že zákrok bude bezpečný a bezbolestný a to díky systému dvojího chlazení vzduchem.

Jsme odborníci s více než 7 lety praxe a průběžně se dále vzděláváme. Naše klinika rovněž slouží jako školící středisko pro další zájemce o obor.

Jestli jste na vážkách, můžete u nás zdarma vyzkoušet testovací zákrok. Na malé ploše předvedeme, co náš přístroj dokáže a také že se není třeba ničeho bát!

Nechte si odstranit chloupky na nohou jednou provždy!
Bezpečně, rychle, a především jednou provždy. Váš čas je cenný - neplýtvejte jej na neustálé odstraňování chloupků!Chci se objednat

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám