fbpx

Laserová epilace pro muže v Praze

Chtějte od svého života víc - užijte si u nás bezbolestnou laserovou epilaci pro muže - užijte si krásnou pokožku bez viditelného ochlupení! Přestaňte se trápit s neustálým holením a buďte sexy při každé příležitosti.

Užijte si jemnou a hladkou pokožku, o kterou se díky epilaci laserem nebudete muset starat, ani ji stále dokola holit.

Chtějte profesionální péči!

Pro ošetřením laserovým přístrojem vyhledejte odborníky na slovo vzaté. A těmi jsme právě my!
Zaručíme vám efektivní odstranění chlupů kdekoliv na těle! 

Proč zvolit laserovou epilaci pro muže u nás? 

Epilace kdekoliv na těle bez bolesti!

Našich klientů si maximálně vážíme, máme pochopení pro jejich pocity. Z tohoto důvodu také dbáme na co nejvyšší bezpečnost a pohodlí při všech našich ošetřeních. Ručíme za to, že naše ošetření se obejdou bez zbytečné bolesti, ať už řešíme pánskou depilaci přirození, zad nebo chlupy v podpaží u mužů.

Naše zákroky laserem jsou ošetřovány dvojitým systematickým chlazením, díky němuž nevzniká riziko popálení. Víme, že i mužská pokožka je velmi citlivá, obzvláště v intimních partiích, a proto se jí věnujeme s tou největší pečlivostí.

Využíváme nejmodernější technologie

Milujeme moderní přístroje, a proto jsme si je také na naše pracoviště pořídili. Prostřednictvím špičkového lékařského diodového laseru si lehce získáváme naše klienty na naši stranu. Ti se k nám poté rádi vracejí za dobře odvedenou prací špičkových přístrojů a zkušených profesionálů.

Každý jste originální

A my to víme! Každý muž je pro nás jedinečný a přesně tak se také budeme k vám i chovat. Každý člověk má odlišný fototyp pleti, každý muž má také jiný typ a barvu ochlupení. Na všechny tyto předpoklady bereme ohled a ošetření plánujeme každému muži na míru.

Stačí jen několik návštěv!

Pokud se chcete zbavit chloupků kdekoliv na těle, samozřejmě nestačí pouze jedno ošetření. K dosažení dokonalého výsledku - tedy pleti bez viditelných tmavých chloupků - dosáhneme společně po několika ošetřeních. Někomu stačí návštěv 5, někdo musí přijít třeba osmkrát. Společně však dosáhneme plánovaného cíle.

Pro trvanlivou pánskou depilaci, ať už je to depilace hrudi u mužů, depilace chloupků na břiše nebo třeba depilace intimních partií mužů, doporučujeme naplánovat udržovací ošetření. To zajistí, že chloupky nebudou schopné se delší dobu regenerovat a pleť zůstane několikanásobně déle bez viditelného ochlupení.
Hormonálně ovlivněné chloupky vyžadují vyšší počet ošetření, než je standardem u epilací. V případě epilace vousů je efektivita procedury velmi nízká.

Chcete mít konečně hladkou pleť bez chloupků a nemuset se opakovaně a pravidelně stále dokola holit?
Svěřte vaši pokožku do péče našim odborníkům! Nebudete litovat! Objednat se

Pánská depilace – cena vás překvapí

Naše ceny vás nebudou trápit. Za opravdu profesionální výkon – epilace laserem – je cena naší kliniky více než příjemná.
SLEVA 20% při předplacení 6 ošetření​​
Příklady cen

Podpaží

1 500 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Vzduchová anestezie Z Cryo

Lýtka

2 950 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Vzduchová anestezie Z Cryo
Super cena

Brazilka

2 450 Kč
  • Konzultace zdarma
  • Jeden zákrok epilace
  • Vzduchová anestezie Z Cryo
Přesvědčte se o příznivých cenách a zajímavých slevách hned na u prvního ošetření!
Přesto, že ceny se snažíme mít co nejnižší, stále garantujeme vysokou kvalitu!Chci se objednat

Zbavíme vás chlupů kdekoliv na těle!

Mužská depilace nás baví. Jsme rádi součástí vašeho života. U nás můžete chtít odstranit chlupy opravdu kdekoliv.

Depilace zad muži Praha

Jsme specialisté na odstraňování ochlupení u mužů. Pokud vás trápí výrazné ochlupení na zádech, je pro vás naše služba depilace zad muži praha tou nejlepší volbou. Díky našim zkušenostem s trvalou depilací pro muže se řadíme mezi přední a nejúspěšnější kliniky v našem hlavním městě.

Pánská depilace přirození - buďte sexy!

Pánská depilace hrudníku

Hrudník bez chlupů je prostě sexy. Nedejte chloupkům šanci a vystavte na odiv svou mužnou hruď bez nevzhledných chloupků. Dejte vyniknout své postavě a užijte si pánskou depilaci hrudníku.

Ukažte vypracované břicho!

Zarostlé břicho již není dávno v módě. Dejte mu šanci vyniknout! Díky depilaci břicha jsou muži rozhodně více sexy! Vy buďte také!

Užijte si hladké podpaží

Jemná kůže v podpaží si o laserovou depilaci doslova říká. Zbavte se otravného holení, o bolestivém vytrhávání chloupků v podpažní jamce ani neuvažujte! Pro hladká a jemná podpaží bez zapáchajícího potu je naprosto ideální pánská depilace.

Praha je známá tím, že zde najdete širokou nabídku podobných služeb. Díky této konkurenci a znalosti moderních postupů jsme se vypracovali mezi specialisty na epilaci podpaží laserovým přístrojem.

Nohy bez chlupů

Máte hodně ochlupené nohy a chtěli byste vyzkoušet, jaké to je, mít sexy nohy bez chlupů? A nejen to! Mít nohy bez chlupů může mít spoustu dalších výhod! V létě se tolik nepotíte, chlupy nesvedí a nelepí se. A kdo je sportovec tělem i duší, jistě ocení nohy bez chlupů ve chvíli jakéhokoliv zranění.

Nohy bez chlupů se daleko lépe ošetřují, to je potvrzeno nejen profesionálními sportovci! Pánská depilace v Praze je často vyhledávaným termínem na internetu. A vyhledávají jej nejen profesionální sportovci. 

Chcete vyzkoušet, jaké je to žít život bez stálého holení a sledování, jak chlupy zase rostou?
Rádi budeme u toho a chlupů vás na dlouhou dobu zbavíme! Nebojte se a svěřte se do naší péče! Získat hladkou pokožku

Epilace pro muže – máme skvělé recenze

Recenze na internetu jsou velmi důležitou informaci, kterou hledáte velmi často. Jsme rádi, že naše recenze patří mezi ty nejlepší.
Pozitivní hodnocení našich spokojených klientů jsou pro nás potvrzením, že náš profesionální přístup a nejmodernější postupy jsou našimi klienty oceňovány prostřednictvím skvělých recenzí. Děkujeme za vaše pozitivní recenze!

5/5
Jsem nadšená z výsledků. Odstranění chloupků sice trvá delší dobu (je nutné mít rozestupy mezi ošetřeními a celková doba odstranění je v řádech měsícú), stojí to ale za to. Ošetření nebolí jako na jiné klinice kde jsem byla dříve, chloupky mizely již od druhého ošetření a jsem nadšená. Děkuji moc všem hlavně sestřičce Lucce.

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Po absolvování sérié ošetření jsem velmi spokojená, po 2 ošetření to sice nevypadalo ale nyní mám 90% chloupků pryč, chloupky nerostou a je to perfektni 🙂 žiletky jsem hodila do koše. Děkuji moc celému týmu Premier Clinic, velmi jste mi pomohli 🙂

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Super, hezké prostředí, milá slečna, zatím naprostá spokojenost!

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Byla jsem na odstranění chloupků již na konkurenční klinice kde používali alexandritový laser, ošetření bylo bolestivé a nefungovalo tolik jako v Premier Clinic. Jsem velmi spokojená.

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Líbil se mi profesionální přístup a výklad o celé proceduře.

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Dobrý den, velmi ráda mohu Vaše pracoviště doporučit:-) Jste moc milí, ochotní a rádi vyjdete vstříc. Mohla jsem se o tom přesvědčit minule i dnes. Kdyby to tak bylo stejné všude:-) Vřele doporučuji

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

Jak probíhá pánská depilace?

Zajímají vás detaily? My vám je samozřejmě prozradíme. Budete překvapeni, jak jednoduchým zákrokem laserová epilace vlastně je.

Počet ošetření

Při otázce, kolik ošetření bude potřeba, aby výsledek byl co nejlepší, musíme brát ohled na mužské dispozice. Mužské chlupy jsou většinou silnější a odolnější než u ženské části populace. Každý muže je ale jedinečný a originální. Počet návštěv je proto určován každému muži podle jeho dispozic. Někomu stačí 5 návštěv a chloupky to téměř vzdávají. Jiný muž zase potřebuje až dvojnásobný počet ošetření, aby konečně vynikla jeho pokožka. Každopádně vždy doporučujeme vstupní prohlídku, která vám většinou dokáže odpovědět, kolik budete potřebovat osetreni, abyste si mohli užít pokožku bez ochlupení a bez nutnosti častého holení.

Vyzkoušejte epilaci zdarma!

Pokud stále váháte, přijďte k nám na kliniku na nezávaznou konzultaci a zkoušku zázračného přístroje zdarma. Na malém kousku ochlupené pokožky vám ukážeme, jak vše funguje, a vy se můžete rozhodnout, o budoucnosti vaší pokožky. Uvidíte, že vás přesvědčíme!

Péče po zákroku

Po každém ošetření lékařským diodovým laserem na jakékoliv části mužské pokožky je specialisty doporučována následná péče hydratační kosmetikou, která zajistí, aby pleť po zákroku laserovým paprskem byla dostatečně zvlhčená a vláčná. Nezapomeňte také na doporučení nevystavovat pleť těsně před ani po ošetření slunečním paprskům. Vyhnete se tak zbytečné zátěži pro vaši jemnou pokožku.

Dejte zbohem zarostlému vzhledu, otravným chlupům a neupravenému vzhledu
Jsme tu pro vás a budeme bojovat s každým vaším chlupem!Objednat se na epilaci

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám