fbpx

Laserová epilace knírku v Praze

Trápí vás výrazné ochlupení v obličeji? Laserová epilace knírku je naší silnou stránkou! Každá žena touží být spokojená se svým vzhledem.

S námi si tuto touhu můžete splnit. V našem studiu se postaráme o váš vzhled, a ještě si při tom odpočinete a přijdete na jiné myšlenky.

Chcete vypadat skvěle a přesto přirozeně?

Přijďte k nám. Dáme vašemu obličeji ženský vzhled a vám zase sebevědomí a skvělý pocit. 

Proč zvolit depilaci knírku u nás?

Víme, jak zajistit bezpečnost a bezbolestnost!

Mnohaletá praxe v oboru a s ní spojené zkušenosti řadí naše pracoviště mezi ty nejlepší. S našimi zákaznicemi vždy komunikujeme a ptáme se na jejich pocity. Jen díky tomu víme, jakým způsobem provádět depilaci v obličeji co nejšetrněji a také co nejméně bolestivě. Vždy se přizpůsobíme potřebám a pocitům každé naší klientky.

Používáme špičkový laser

Moderní přístroje jsou zárukou té nejlepší péče. A nejlepší péče je přesně to, co chceme nabízet a také nabízíme! Lékařský diodový laser, který při likvidaci knírku u žen používáme, patří mezi to nejlepší, co laserová technologie nabízí. A odpovídají tomu také jeho výsledky. Stovky spokojených žen, které díky epilaci laserem znovu získaly svoje sebevědomí a příjemný vzhled!

Poznáme každý fototyp pleti

A umíme se mu přizpůsobit. Každá klientka je pro nás nejen klientkou, ale i váženým hostem s vlastní osobností. Její osobnosti a také jejímu fototypu přizpůsobujeme intenzitu a formu depilace knírku, aby výsledek byl co nejpříjemnější, zároveň však co nejefektivnější.

U nás se nemusíte bát žádné bolesti!

Jsme jediní, kteří nabízejí depilaci knirku u žen pomocí laseru s dvojitým chlazením. Nehrozí proto žádné riziko popálenin u ošetřované pleti v obličeji.

Chcete se konečně zbavit knírku na vašem horním rtu?
My vám s tím rádi pomůžeme!Objednat se

Depilace knírku – cena

Depilace je naší specializací a depilace knírku patří mezi jednu z našich oblíbených nabídek.
Díky ní od nás ženy odcházejí nejen spokojené, ale také svobodnější a krásnější.

Jedním z důvodů spokojenosti našich klientek je také dostupná cena za laserovou epilaci horního rtu.
S námi si ji můžete dovolit i vy! Buďte spokojená se vzhledem svého obličeje tak, jako ostatní naše klientky!

SLEVA 20% při předplacení 6 ošetření​​
Příklady cen

Podpaží

1 500 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Vzduchová anestezie Z Cryo

Lýtka

2 950 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Vzduchová anestezie Z Cryo
Super cena

Brazilka

2 450 Kč
  • Konzultace zdarma
  • Jeden zákrok epilace
  • Vzduchová anestezie Z Cryo
Chcete si užít špičkové služby za výhodné ceny?
Nabízíme slevy již na první ošetření! Pojďte do toho s nami! Prohlédnout kompletní ceník

Sledujte internetové recenze!

Kdo sleduje recenze, dá nám jistě zapravdu, že díky nim se dá skvěle najít kvalitní služba, kterou zrovna potřebujete! Našich klientek si ceníme nadevše, proto jsou pro nás dobré recenze tou nejlepší odměnou. Naše recenze ohledně knírku u žen, které najdete na internetu, vás jistě přesvědčí o tom, že cesty k nám nebudete litovat! Ba naopak, váš obličej bude díky ní vypadat zase o něco lépe.
5/5
Jsem nadšená z výsledků. Odstranění chloupků sice trvá delší dobu (je nutné mít rozestupy mezi ošetřeními a celková doba odstranění je v řádech měsícú), stojí to ale za to. Ošetření nebolí jako na jiné klinice kde jsem byla dříve, chloupky mizely již od druhého ošetření a jsem nadšená. Děkuji moc všem hlavně sestřičce Lucce.

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Po absolvování sérié ošetření jsem velmi spokojená, po 2 ošetření to sice nevypadalo ale nyní mám 90% chloupků pryč, chloupky nerostou a je to perfektni 🙂 žiletky jsem hodila do koše. Děkuji moc celému týmu Premier Clinic, velmi jste mi pomohli 🙂

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Super, hezké prostředí, milá slečna, zatím naprostá spokojenost!

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Byla jsem na odstranění chloupků již na konkurenční klinice kde používali alexandritový laser, ošetření bylo bolestivé a nefungovalo tolik jako v Premier Clinic. Jsem velmi spokojená.

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Líbil se mi profesionální přístup a výklad o celé proceduře.

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

5/5
Dobrý den, velmi ráda mohu Vaše pracoviště doporučit:-) Jste moc milí, ochotní a rádi vyjdete vstříc. Mohla jsem se o tom přesvědčit minule i dnes. Kdyby to tak bylo stejné všude:-) Vřele doporučuji

Klientka - hodnocení odstranění chloupků

Jak odstranění knírku laserem probíhá?

Ošetření si užijete, to vám slibujeme! V příjemném prostředí našeho pracoviště strávíte chvíli. Ošetření laserem trvá pouze pár minut. Ihned po něm můžete odejít v klidu kamkoliv budete potřebovat. Před i po zákroku laserové depilace knírku je třeba dodržet naše doporučení.

Počet ošetření

Aby byl zákrok úspěšný, je třeba absolvovat asi 6 až 8 ošetření. Vše záleží na síle chloupků a také na jejich schopnosti znovu se obnovovat. Při každé návštěvě je výrazně oslabován kořínek u asi 20 % chloupků.

Co je třeba před ošetřením?

Asi 4 týdny před ošetřením chloupky neholte, ani nevytrhávejte. Nechte je růst, aby mohly být laserem co nejlépe odstraněny. Těsně před ošetřením, ani následně po něm se nevystavujte slunečnímu záření, berte ohled na svoji epilovanou pokožku. Odložte i některé kosmetické zákroky, jako je permanentní make-up obočí a podobné procedury.

Péče po zákroku

Doporučujeme po zákroku nezatěžovat pokožku ani koupáním ve chlorované vodě ve veřejném bazénu. Pleť po ošetření dostatečně hydratujte kvalitní nedráždivou kosmetikou.

Knírek u žen

Knírek u žen - diskuze na toto téma odpoví na mnohé otázky. Například, jak odstranit knírek u žen. Na tuto otázku máme jednoznačnou odpověď: laserová epilace tam, kde jí rozumějí, je tím nejefektivnějším a nejtrvanlivějším způsobem depilace dámského knírku.

FAQ – depilace knírku laserem

Výrazně nedoporučujeme knírek na horním rtu holit, chloupky jsou pak více vidět následkem jejich současného dorůstání. Pokud se rozhodnete pro depilaci knírku doma, výsledek nebude zdaleka takový jako od profesionálů, pravděpodobně vám také dlouho nevydrží.
Příčin tohoto nepříjemného problému může být hned několik. Ten nejprostší je barva vlasů a chloupků – tmavovlásky mají prostě chloupky vidět výrazněji než přirozené plavovlásky. Dalším důvodem výrazných chloupků v obličeji může být nerovnováha pohlavních hormonů v organismu ženy nebo potíže se štítnou žlázou. Chloupky jsou také výraznější v pozdějším věku.
Chcete vylepšit svůj vzhled?
Dodat si trochu ženskosti a sebevědomí? Zkuste to s námi a s našimi profesionály! Chci se zbavit knírku

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám