fbpx
Zbavit se chloupků v intimních partiích není vůbec snadné. Tradiční epilační metody jsou poměrně funkční, ale zato bolestivé.

Laserová epilace třísel je jedinou skutečně efektivní a relativně příjemnou metodou, která garantuje trvalý výsledek. Disponujeme inovativním laserem, který dokáže eliminovat i světlé ochlupení.

Proč si zajít na laserovou epilaci třísel právě k nám?

Specializujeme se na epilaci laserem. Naši klienti oceňují tyto naše výhody.

Jsme zkušení odborníci

S výkonným laserem pracujeme již 7 let. Laserová epilace intimních partií tedy patří do nabídky našich běžných služeb.

Mimo to působíme také jako školící centrum pro ČR a SR pro laserovou epilaci.

Pracujeme se špičkovým laserem

Naši lékaři obsluhují inovativní laser, který jako jediný na světě kombinuje technologii diodového 808 nm laseru a radiofrekvenčního vlnění.

Díky tomu jsme schopni efektivně odstranit i světlé chloupky.

Bezpečná metoda

Laserovou epilaci může provádět pouze kvalifikovaný lékař.

Náš laser navíc disponuje chladicím zařízením a systémem online kontroly dotyku hlavice s pokožkou. Bezpečně ošetříme i citlivou oblast bikin.

Trvalá hladkost

Díky laserové epilaci třísel dosáhnete trvale hladké pokožky. Můžete si tak tento benefit bezstarostně užívat po velmi dlouhou dobu. A na udržovací sezení přijít pouze jednou za rok.

Menší počet sezení

Naše výkonné laserové zařízení dosahuje cíle rychleji s menším počtem opakování než konkurenční přístroje, šetří tak váš čas i pokožku. Minimální opakování, maximální efektivita.

Vyzkoušejte si nás zdarma

Využijte naši nabídku konzultace s ošetřením jednoho podpaží zcela zdarma. Probereme všechno, co vás o depilaci třísel laserem zajímá a zároveň si můžete ověřit účinky našeho laserového zařízení.

Toužíte po laserové depilaci třísel? Cena ošetření na naší klinice vás příjemně překvapí

Zaujala vás epilace laserem? Cena jedné aplikace vždy závisí na velikosti oblasti, kterou si přejete ošetřit. Našich klientů si vážíme, a proto nabízíme velmi atraktivní slevu 20 % při předplacení 6 aplikací.

Podpaží

2 010 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Anestezie studeným vzduchem

Lýtka

3 840 Kč
  • Jeden zákrok epilace
  • Konzultace zdarma
  • Anestezie studeným vzduchem
Super cena

Brazilka

3 170 Kč
  • Konzultace zdarma
  • Jeden zákrok epilace
  • Anestezie studeným vzduchem

Pro bezplatnou konzultaci/objednání nás neváhejte kontaktovat na info@premier-clinic.cz nebo telefonicky na 273136126.

Recenze klientů vám napoví, kde dělají nejlepší depilaci třísel

Chcete mít absolutní jistotu, že svou pokožku svěřujete do dobrých rukou? V tom případě si pozorně přečtěte všechna dostupná hodnocení. Recenze jsou velmi užitečným zdrojem informací.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci a vyzkoušejte účinky našeho laseru na vlastní kůži zdarma!

Laserová epilace třísel – výsledky před a po ošetření

Pro lepší představu jsme si pro vás připravili fotogalerii, kde si můžete prohlédnout reálné výsledky u klientek a klientů s různým fototypem pokožky a odstínem chloupků.

Jak probíhá laserová epilace třísel?

Váš komfort je naší hlavní prioritou. Proto se snažíme, aby se u nás každý klient cítil jako v bavlnce. Pokud se rozhodnete pro laserovou epilaci na naší klinice, čeká vás následující:

Před zákrokem se seznámíte s naším specialistou, kterého se můžete zeptat na cokoliv týkající se zákroku nebo našeho laserového zařízení.

Lékař na základě osobní konzultace vyhodnotí, kolik aplikací budete potřebovat (počet opakování je velmi individuální). 2 až 3 týdny před domluvenou aplikací byste neměli chloupky vytrhávat pinzetou nebo odstraňovat jakoukoliv jinou epilační metodou.

Den před aplikací chloupky oholte do hladka. Minimálně 1 až 2 týdny před zákrokem nechoďte do solária, neopalujte se a nepoužívejte samoopalovací krémy.

V den zákroku se vás ujme zkušený specialista, který má s odstraňováním ochlupení z intimních partií bohaté zkušenosti.

Náš laser efektivně odstraní celý chloupek i s kořínkem. Laser pracuje naprosto přesně pouze tam, kde je potřeba. Chloupky jsou eliminovány, aniž by došlo k poranění či poškození pokožky. Již po první aplikaci dochází k viditelnému úbytku chloupků.

Po absolvování všech doporučených ošetření dochází k úplné eliminaci ochlupení s trvalým účinkem.

Po zákroku nevystavujte vaši pokožku přímému slunečnímu záření. Z praktických důvodů je optimální naplánovat si aplikace na podzimní nebo zimní období.

Pokud plánujete dovolenou u moře, aplikaci laseru absolvujte minimálně dva týdny před odjezdem (při pobytu na sluníčku chraňte ošetřenou kůži opalovacím krémem s vysokým SPF faktorem). Ošetřenou kůži je nutné hydratovat kvalitními krémy.

FAQ – Depilace třísel laserem

Chystáte se na laserovou epilaci? Jak dlouho vydrží, to je zásadní otázka, na kterou vám rádi odpovíme. Po absolvování všech doporučených aplikací bude vaše pokožka zcela hladká po dobu až jednoho roku.

Poté se aktivita růstu může do jisté míry obnovit. Chloupky jsou ale slabší a roste jich mnohem méně. Pro zachování trvale hladké pokožky doporučujeme jednou za rok absolvovat udržovací ošetření.

Každý člověk má jiný práh bolesti. Nicméně obecně platí, že je laserová epilace relativně bezbolestná ve srovnání s tradičními epilačními technikami (vosk, voskové pásky, cukrová pasta, epilační strojky).

Holení žiletkou je sice jednoduchá a relativně bezbolestná alternativa, nicméně efekt hladké pokožky má doslova jepičí život.

Časté holení citlivé pokožky způsobuje podráždění, poranění a špatná technika holení může vést k zarůstání chloupků. Náš laser navíc disponuje systémem chlazení, který ošetřovanou oblast dočasně znecitliví.

Laserová epilace je velmi bezpečný způsob, jak se zbavit nežádoucího ochlupení.

Mezi hlavní kontraindikace patří: těhotenství, onkologická onemocnění, infekční a zánětlivé nemoci, chronická onemocnění.

Před zákrokem vždy konzultujte všechny vaše zdravotní potíže s ošetřujícím lékařem.

Odstraňování chloupků v intimních partiích voskem je velmi bolestivé. Laser je bezpečná a bezbolestná alternativa, která vás trvale zbaví nechtěného ochlupení.

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

× Poradíme Vám