fbpx

Laserová epilace. Jak dlouho vydrží? Pokud absolvujete celou sérii sezení, tak téměř navždy

Uvažujete o laserová epilaci? Jak dlouho vydrží záleží na mnoha faktorech. Když si vyberete kvalitní kliniku, která disponuje špičkovými přístroji, tak trvalost vlivu ošetření může být téměř napořád (doporučujeme udržovací kůru jednou za 2 roky). Nezní to skvěle? Už žádné nechtěné chloupky na těle, které se objeví v tu nejnevhodnější dobu.

Obsah

Laserová epilace. Jak dlouho vydrží vaše pokožka bez chloupků, když se porovná s jinými metodami boje proti chloupkům?

Kdo by si nepřál mít pokožku bez ochlupení co nejdelší dobu? Hladká pokožka je standardem nejen mezi ženami. Ovšem problém zůstává, že ať už jste si zvolili jakoukoliv metodu, vždy je potřeba dříve či později ji opakovat znovu. Chloupky prostě znovu narostly.

S tím však může být díky laserové epilaci skutečně konec

V porovnání s epilací voskem, cukrovou pěnou nebo IPL poskytuje laser nejlepší výsledky. Pokožku zbaví chloupků na dlouhou dobu. Až téměř zapomenete, že jste kdy na dané partii chloupky měli. jestli chcete mít pokožku bez chloupků na dlouhé měsíce a roky, tak opravdu laser

Mám zájem o konzultaci

Bojíte se bolesti? Se špičkovými přístroji je ošetření bezbolestné

Znáte to. Epilace není procházka růžovou zahradou a na některých partiích to bolí opravdu hodně. Proto se také podávají znecitlivující masti, aby se tomuto nepříjemnému pocitu alespoň trochu zabránilo.

Je třeba hledat to nejlepší řešení. a sice tam, kde pracují se špičkovými laserovými stroji, které jsou vybaveny chlazením pokožky. To vaši kůži znecitliví a průběh se stane mnohem příjemnějším zážitkem. Nic nelze nechávat náhodě. Hodí se třeba takové zařízení, které nabízí vzduchové chlazení. Odstranění chloupků se s jeho podporou stává téměř bezbolestnou záležitostí. Bez nutnosti aplikace znecitlivujících mastí a obav z jejich vedlejších účinků.

Ušetříte nejen čas, ale i peníze

Chodíte-li pravidelně na epilaci do kosmetického salonu, víte, jak časově i finančně náročné tato sezení jsou. Výsledky péče o pokožku jsou také jen dočasné. Za 4 až 6 týdnů je potřeba návštěvu salonu znovu opakovat. Nemluvě o mužích, kteří – pokud se chtějí zbavit přebytečných chloupků profesionálem – absolvují návštěvu kosmetického salonu potají. Už proto, že se stále nejedná o společensky plně přijatelnou záležitost.

Může být pro vás zajímavé  Depilace cukrovou pastou versus epilace laserem - podrobné srovnání obou oblíbených metod odstraňování chloupků

S laserovou epilací to je jinak. Stačí jen několik málo sezení a chloupky doslova eliminujete všechny. Pak už bude stačit navštívit kliniku jednou za rok až dva. A mezitím si budete užívat úžasně hladké pokožky bez rašících a zarůstajících chloupků. Investice do krásy – to je zajímavý způsob, jak zhodnotit peníze, nebo ne?

Samozřejmostí by měl být moderní laser certifikovaný personál.

I na výběru pracoviště záleží. Čím lepší laser, tím bude sezení rychlejší, zákrok efektivnější a trvalejší. Ani světlé chloupky nebudou problémem.

Důležité je neplést si laserovou epilaci s epilací IPL technologií

Ta funguje na podobném principu, ale není tak přesná ani účinná. V případě IPL nečekejte, že se chloupků zbavíte napořád. Také obsluha je odlišná. S lékařským laserem mohou pracovat jen lidé s potřebnou certifikací a zdravotnickým vzděláním, zatímco přístroje na bázi IPL si může každý koupit domu nebo je lze provozovat v kosmetickém salonu.

Chci se objednat

Výhody laserové epilace

Jde říci, že se jedná o nejmodernějších a nejefektivnějších řešení vašeho problému s nechtěným ochlupením

Je rychlé, trvalé a téměř bezbolestné. Chcete mít také partie bez chloupků? Skutečně to jde.

Ano, mám zájem
4/5 - (8 votes)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám