fbpx

Laserová epilace a rizika s ní spojená?

Od doby, kdy Albert Einstein formuloval fyzikálně princip laseru, uplynulo již více než století. Tento typ stimulovaného světelného záření se dnes hojně využívá v mnoha odvětvích, estetickou medicínu nevyjímaje. Odstranění chloupků pomocí laseru má celou řadu nesporných výhod, ale nezapomínejme na druhou stranu mince a nezavírejme oči před riziky laserové epilace Pokud tedy nějaká jsou.

Obsah

Epilace laserem a riziko? Není to rentgen, ale ani ultrazvuk

Vědeckotechnická revoluce vnesla do života obyčejných smrtelníků množství přístrojů, které používají, ale princip jejich užívání – vlnění nebo proudy částic – je většině z nich naprostou záhadou. 

Všichni ale vědí, že k fyzikálním jevům je třeba přistupovat s pokorou a že ona neviditelná nic mají neuvěřitelnou sílu. Jaké riziko pro lidský organismus představuje při epilaci laser? Zjednodušeně řečeno: výhody převažují. Rychlé, jednoduché, bezbolestné, trvalé, a tedy také cenově výhodné odstranění chloupků se vyplatí. Je však třeba počítat s těmito případnými komplikacemi:
Pravděpodobnost všech rizik klesne téměř k nule, pokud se rozhodnete pro zákrok na naší klinice Premier Clinic.
Jsme profesionálové s roky zkušeností, vyšetříme vás a připravíme k bezpečnému a příjemnému zákroku Chci se objednat

Kdy rozhodně ne? Nikdy neříkej nikdy!

Laserová epilace zdraví neškodí, ale obvykle není vhodná u osob se vzácným typem pokožky, která se na slunci pravidelně a velmi rychle spálí nebo dosahuje velmi tmavého opálení.

Může být pro vás zajímavé  Jak se zbavit chloupků na břiše efektivně? Víme, proč tolik rostou!

Další rizikovou skupinou jsou osoby chronicky nemocné, ať už se jedná o dermatologické onemocnění, nebo osoby s různými implantáty nebo stimulátory. Kontraindikací může v některých případech být diabetes mellitus. Akutní kožní zánět je jasnou překážkou, která musí být nejprve odstraněna, tedy přeléčena.

Při jakémkoli podezření, zda nespadáte do rizikové skupiny, neváhejte a kontaktujte odborníka. Vždy je třeba posoudit individuální anamnézu a také zohlednit místo a rozsah části těla vybrané k epilaci. Pouze odborný lékař  spolehlivě vyhodnotí všechna pro a proti a případný zákrok provede profesionálně s ohledem na váš konkrétní zdravotní stav. 

Nejste si jistí, zda je pro vás epilace to pravé?
Kontaktujte Premier Clinic telefonicky nebo e-mailem, dozvíte se vše potřebné. U nás nikoho neodmítneme. Mám zájem o odbornou konzultaci

Maminky, prosíme, vydržte!

Chápeme, že každá maminka chce být krásná a že si v těhotenství uvědomuje sebe a své tělo více než kdykoli jindy. Laserový paprsek není v zásadě škodlivý, ale kvůli maximální ochraně zdraví miminka a matky a zdárnému průběhu těhotenství platí nepsané pravidlo, že v období těhotenství a podobně také po celé kojení se laserem neepiluje.

I my na Premier Clinic se toho držíme.Epilační laserové přístroje z etických důvodů na těhotných nebývají testovány, dá se zde předpokládat více neobvyklých reakcí. Radost ze zdravého miminka u každé ženy přebije nepříjemný dojem z několika nevzhledných chloupků a my každou maminku rádi přivítáme, až jí skončí blažené mateřské povinnosti. Buďte šťastná a krásná s miminkem a potom ještě krásnější s námi.

Jste těhotná nebo kojíte?
Objednejte se u Premier Clinic kdykoli, zákrok provedeme, až to bude vzhledem k vaší situaci možné.Chci se objednat
5/5 - (1 vote)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám