fbpx

Jak si oholit intimní místa bez zbytečného podráždění a které střihy jsou nejžádanější?

Holení intimních míst je tématem, které zajímá mnoho lidí, avšak může být spojeno s pocitem studu a často strachem se zeptat, jak předejít podráždění pokožky a jiným komplikacím.

Proto vám dnes představíme několik osvědčených metod, jak si oholit intimní místa bez zbytečných komplikací a podráždění. Připravte se na užitečné tipy, postupy a doporučení, abyste se cítili sebevědomě a pohodlně při péči o své intimní partie.

Pokud už se ale chcete zbavit holení

Které je vám nepříjemné a způsobuje podráždění intimních partií, můžete pocítit dlouhotrvající úlevu s laserovou epilací! A užít si tak hladké intimní partie napořád.

Objednat laserovou epilaci

Obsah

Obsah

Jak správně připravit intimní partie na holení

Správná příprava intimních partií před holením je klíčová pro minimalizaci podráždění a dosažení co nejlepších výsledků. Následující tipy vám pomohou připravit pokožku a zajistit pohodlnější holení.

Koupel nebo sprcha před holením

Osvědčené produkty pro zmírnění podráždění

Postup holení intimních míst

1.

Příprava holicího nástroje:

Vyberte si vhodný holicí strojek nebo žiletku. Doporučuje se použít nové, ostré žiletky nebo dobře udržovaný holicí strojek, abyste zabránili podráždění.

2.

Nanesení holicí pěny nebo gelu:

Použijte kvalitní holicí pěnu nebo gel, který je vhodný pro citlivou pokožku. Naneste ho na partie, které se chystáte holit, aby se snížilo nepříjemné tření a žiletka lépe po pokožce klouzala.

3.

Správná technika holení:

Holicí strojek nebo žiletku veďte jemně a opatrně ve směru růstu chloupků. Nedělejte příliš silné tlaky, abyste předešli podráždění a poškození pokožky.

4.

Opláchnutí a osušení:

Po dokončení holení opláchněte intimní partie vodou a jemně osušte ručníkem.

5.

Aplikace zklidňujícího produktu:

Po holení naneste zklidňující produkt, například aloe vera gel, pantenolový krém nebo kokosový olej, který pomůže zklidnit podrážděnou pokožku.

Máte dost podráždění a komplikací spojených s klasickým holením intimních partií?

Zkuste laserovou epilaci a zbavte se obtěžujících chloupků jednou provždy!

Objednat se na epilaci

Nejlepší nástroje pro holení intimních partií

Každá pokožka je jedinečná, a proto je nejdůležitější, abyste našli tu pravou kombinaci pro své osobní potřeby, protože způsobů, jak se zbavit chloupků na intimních místech je nespočet. Pokud máte citlivou pokožku nebo máte obavy z podráždění, vyberte nástroje a produkty navržené speciálně pro citlivou oblast intimních partií.

Pamatujte ale, že epilace laserem je jedinou volbou pro trvalé odstranění chloupků bez podráždění a s dlouhotrvajícími výsledky. Kromě dam vyhledávají také často laserovou epilaci muži, a stává se i mezi pány oblíbeným zákrokem.

Holící strojky pro intimní partie

Holící strojky speciálně navržené pro intimní partie mají často menší a pohyblivou hlavici, která umožňuje přesnější holení. Také bývají vybaveny jemnějším a měkčím ostřím. Vyberte tedy strojek od renomované značky s dobrými recenzemi od uživatelů.

Holicí strojky pro citlivou pokožku

Některé značky nabízejí holicí strojky se speciálními ochrannými proužky, které zklidňují pokožku během holení. Vyhýbejte se strojkům s příliš mnoha ostřími, které mohou způsobit podráždění a zarudnutí.

Oblíbeným nástrojem je vedle strojku i vosk. V takovém případě hovoříme o takzvané brazilské depilaci, tedy voskování intimních partií. Jedná se sice o efektivní, ale často bolestivý proces.

Může být pro vás zajímavé  Zarůstání vousů po holení: Známe příčiny a víme, jak mu předejít

Krém nebo pěna na holení intimních míst

Zvolte krém nebo pěnu na holení, které jsou speciálně vyvinuté pro intimní partie. Tyto produkty obvykle neobsahují agresivní chemikálie, jsou vhodné pro citlivou pokožku a pomáhají snížit tření při holení.

Jak se vyhnout podráždění a pupínkům po holení na intimních místech

Abychom se vyhnuli podráždění a pupínkům po holení intimních míst, je důležité dodržovat několik osvědčených postupů pro prevenci a péči o pokožku. Občas se ale i přes všechnu snahu podráždění přeci jen dostaví, co v takovou chvíli dělat?

Osvědčené produkty pro zmírnění podráždění

Jak ošetřit podrážděnou pokožku

Jak se vyhnout pupínkům po holení

Unavuje vás neustálé holení a nepříjemné podráždění na intimních partiích?

Získejte trvalé řešení s laserovou epilací! Užijte si hladkou pokožku bez podráždění a s dlouhotrvajícími výsledky.

Objednat se

Jaké jsou populární střihy intimních partií

Nezapomínejte, že výběr střihu intimních partií je zcela individuální a každá osoba si vybírá to, co jí nejvíce vyhovuje. Pokud si nejste jistí, jaký střih je pro vás nejlepší, můžete se podívat na naše tipy níže nebo vyhledat další inspiraci online.

1.

Klasický střih:

Znamená úplné odstranění chloupků na intimních partiích. Tento střih je oblíbený pro svou jednoduchost a pocit hladké pokožky.

2.

Trojúhelníkový střih:

Zachovává chloupky nad stydkou kostí ve tvaru trojúhelníku. Tento střih poskytuje určitou úroveň intimnosti a je oblíbený pro svůj estetický vzhled.

3.

Srdcovitý střih:

Je podobný trojúhelníkovému střihu, ale chloupky jsou upraveny do tvaru srdce. Tento střih může být romantický a hravý.

5.

Střih "landing strip":

Jde o odstranění většiny chloupků, ale zachovává se pouze úzký pruh chloupků ve středu nad stydkou kostí. Tento střih může být považován za atraktivní a moderní.

Získejte hebkost pokožky a dlouhotrvající úlevu bez nepříjemných následků běžného holení

Vydejte se na cestu k dokonale pěstěné a bezstarostné intimní hygieně.

Mám zájem

Nejlepší tipy pro muže a ženy

Ačkoliv hygiena je pro obě pohlaví vcelku stejná, holení intimních partií může být pro muže i ženy úplně specifickým tématem.

Nejlepší tipy pro muže a ženy

Muži:

Často preferují holení intimních partií za použití holicího strojku nebo žiletky. Někteří muži upřednostňují úplné odstranění chloupků, zatímco jiní raději tvarují a upravují chloupky podle svých přání. I přesto, že jsou muži ohleduplní k citlivé pokožce, jejich hlavním záměrem bývá obvykle pouze vzhled.

Ženy:

Volí sice podobný přístup v tom, že používají holicí strojek nebo žiletku k holení intimních partií, nicméně, pro ženy je důležitý nejen vzhled, ale také pohodlí a hygiena. Mnohé z nich dbají na vhodné produkty pro citlivou pokožku a vybírají různé tvary střihu nebo si úplně odstraňují chloupky podle svého vlastního vkusu.

Jak často si holit intimní partie

Frekvence holení intimních partií závisí na individuálních preferencích a různí se u každého člověka. Někteří si mohou holit intimní partie častěji, zatímco jiní mají vyšší náchylnost k podráždění kůže či zarůstání chloupků. Důležité je dbát na to, aby se pokožka nezatěžovala příliš častým holením, což by mohlo vést k podráždění.

Závěr

Holení intimních partií je běžnou praxí u mnoha mužů a žen, ale může být spojeno s podrážděním a komplikacemi. Pokud hledáte trvalé a účinné řešení, laserová epilace je ideální volbou. Tato moderní metoda odstranění chloupků poskytuje dlouhodobé výsledky bez nepříjemností spojených s běžným holením.

Vyzkoušejte laserovou epilaci a užijte si hladké a intimní partie bez starostí

Objednejte si svůj termín ještě dnes!

Objednat laserovou epilaci
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám