fbpx

Co je možné dozvědět se z diskuzí o laserové epilaci? Názory a zkušenosti klientely

Je to zkrátka něco, co patří k lidské přirozenosti – člověk může mít informace včetně erudovaného  výkladu od nejpovolanějších odborníků, ale před definitivním rozhodnutím potřebuje slyšet ještě názor z druhé strany, tedy od zákazníků. V diskuzích je jí dáno prostoru hodně, a překvapivě se vyjadřuje jednohlasně. 

Noste co chcete bez obav, že vystavíte na odiv nechtěné chloupky. Laserová epilace vám dává svobodu, více volného času, který byste jinak mrhali depilačními procedurami, a dokonale hladkou pokožku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zbavte se otravných chloupků natrvalo

Obsah

Typický dotaz v diskuzích aneb holky, mám jít na epilaci laserem?

Tazatelky (ale i tazatelé) pátrají v diskuzích po jediné věci – chtějí potvrzení, důkaz, že tato nová technologie opravdu funguje. Hledají cíleně někoho, kdo má sám vlastní nebo alespoň zprostředkovanou zkušenost, a tak může potvrdit, že všechno, co laser údajně dovede je pravda. Jestli se potenciální zákazníci rozhodují na základě verdiktů anonymních účastníků diskuze, mají kliniky estetické medicíny vystaráno; na jejich služby se musí stát fronty. Jednoznačně nejčastější odpovědí je totiž – byl(a) jsem na tom a od té doby mám od chloupků pokoj. 

Ušetřete čas věčným bojem s chloupky. Epilace laserem vám dá hodiny a hodiny navíc, které byste jinak strávili voskováním, holením nebo vytrháváním. Jestli usilujete o dlouhodobě hladkou pokožku, lepší řešení prostě nenajdete!

Už mě boj s chloupky nebaví

Kouzelné předtím a potom

Upovídanější příspěvky v diskuzích barvitě popisují úmorný boj s chloupky, časté depilace cukrovou vodou a u profesionálů a zákrok laserem přirovnávají k mávnutí kouzelného proutku, po kterém chloupky bezbolestně a napořád zmizely. Pokud diskutující uvádějí také cenu, rozhodně jim částka nepřipadá přemrštěná nebo nevyužitá. 

Rychlá, bezbolestná a hlavně s výsledky, které předčí každou jinou metodu. Laserová epilace si poradí s obyčejnými i zarostlými chloupky kdekoliv na těle. Dejte jí šanci a mějte pokožku jako samet.

Dejte laserové epilaci šanci

Recenze také na průběh zákroku

S potřebou klientů mít zpětnou vazbu v podobě hlasu lidu počítají specializovaná pracoviště na laserovou epilaci a na svých stránkách zveřejňují recenze svých klientů nejen na výsledek, ale také na průběh samotného zákroku. Méně důvěřiví jedinci si mohou projít desítky a desítky životních příběhů lidí, kteří se již před nimi rozhodli zbavit chloupků jednou provždy. Najít negativní komentář bude opravdu těžké. 

Může být pro vás zajímavé  Sexy nohy bez chloupků díky trvalé epilaci laserem

Žádné bolestivé voskování ani jiné procedury, které musíte stále opakovat. Laserová epilace řeší problém nechtěných chloupků dlouhodobě, s minimem korektivních zákroků. Bezpečnější, rychlejší a preciznější metodu dnes nenajdete.

Objednat laserovou epilaci
4/5 - (4 votes)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám