fbpx

Muži vyhledávají laserovou epilaci stále častěji. Proč?

I když někteří muži si dnes poctivě holí intimní partie, břicho, nebo podpaží, jak je možné běžně vidět při záběrech z různých sportovních přenosů, standardně ochlupený muž může projít na veřejnosti s rozhalenou košilí nebo v plavkách na plovárně zcela bez povšimnutí. 

Jiná situace ale nastává, je-li toto ochlupení nadstandardní, jinými slovy nadměrné.Dá se s tím něco dělat? Naštěstí existuje metoda zvaná laserová epilace.

Obsah

Samé minusy jsou body pro laser

Existují osobnosti známé z veřejného prostoru, jejichž poznávacím znamením byl nebo je hustě zarostlý hrudník, ale na žádných fanouškovských (spíše fanynkovských) fórech se nedočteme, že by právě to bylo předmětem obdivu jejich idolu. 

Chlupy deroucí se zpoza rozepnutého košilového límečku, kroutících se na zádech nebo pokrývající břicho se příliš nenosí. Pokud je někdo považuje za přitažlivé, jedná se o onu příslovečnou výjimku potvrzující pravidlo.

Estetický problém navíc není to jediné. Přibývá protivné pocení, které se v letních měsících stává nesnesitelným a způsobuje různé vyrážky, a pak je tu detail, který si málokdo bez zkušenosti uvědomí – nalézt v hustém porostu po návštěvě z lesa přisáté malé klíště je zdlouhavou a často předem k neúspěchu odsouzenou procedurou. Touha zbavit se nevzhledného a zbytečného ochlupení jednou provždy je více než pochopitelná.

Muž na klinice krásy - proč ne

Obecně jsou muži zvyklí holit si vousy, ale co se týče jiných částí těla, neradi se pouštějí do nějakých větších akcí. Výjimkou může být maximálně trichopigmentace a procedury řešící spíše nedostatek vlasů a vousů než jejich přebytek. Těžko si představit muže vycházejícího z drogerie a obtěžkaného depilačními pěnami a krémy, voskovými proužky a tubami s podepilační kosmetikou. Málokteří z nich se pak odváží třeba ke zvýraznění a barvení obočí.

Navíc chlupy na hrudi, břiše a zádech bývají dlouhé, silné a nepoddajné, zabírají velkou plochu a nejen zádové partie jsou vlastními silami těžko dostupné. Představa muže, který stráví týden co týden před zrcadlem, aby se z různých úhlů pokusil zbavit svého ochlupení, je opravdu komická.

Existují kosmetické salony, které nabízejí mužům voskovou depilaci, ale stále přibývá mužů, kteří – když už se k návštěvě takového zařízení odhodlali – dávají rozumně přednost trvalému odstranění chloupků. Tuto eventualitu skýtá laserová epilace – poslední výkřik estetické medicíny, o nějž projevují muži zájem téměř stejný jako ženy,.

Může být pro vás zajímavé  Brazilská depilace - všechny možné způsoby odstraňování chloupků v intimních partiích včetně laserové

Trvalé odstranění znamená klid na dlouhou dobu

Epilace laserem má tu nespornou výhodu, že po odstranění kořínků přestanou chlupy prakticky úplně růst. Jednoduchý ambulantní zákrok je třeba podstoupit na oholené, ale neepilované pokožce několikrát v časových intervalech. 

Ty závisí na individuální rychlosti růstu chloupků každého jednotlivce, ale obvykle bývá hotovo za několik měsíců. Samotný zákrok pro klienta obnáší jen vydržet v pozici, která umožňuje přístup k ošetřovaným částem těla, délka je z jasných příčin závislá na rozsahu plochy. Případné přestávky výsledný efekt nijak neovlivní.

Trápí vás nadměrné ochlupení a uvažujete o jeho odstranění?
Neváhejte a objednejte se k nám na nezávaznou konzultaci. Další rozhodnutí bude jen na vás.Mám zájem o konzultaci

Svěřte se do rukou odborníků Premier Clinic

Využijte k odstranění chloupků služeb Premier Clinic. Pracujeme profesionálně s nejnovějšími přístroji založenými na špičkových technologiích; poradíme si s tlumením bolesti, pokud by ji někdo vůbec pociťoval, a s ošetřením případných nežádoucích vedlejších jevů. 

Ty se výjimečně projevují lehkým zarudnutím pokožky nebo mírným otokem. Po zákroku zůstáváme stále s vámi připraveni ke konzultacím, monitorujeme stav ošetřované oblasti a další sezení plánujeme optimálně s vašimi časovými možnostmi a zdravotním stavem. Ceny zákroků se pohybují řádově v několika tisících korun, nejdražší je epilace celých zad, za kterou zaplatíte okolo čtyř tisíc korun.

Chcete mít klid od chloupků na celý život?
Na naší klinice Premier Clinic provádíme zákrok tak, aby byl pro klienta maximálně pohodlný - přesvědčte se o tom a současně zvažte využití naší akční nabídky. Jedná se o odstranění nadměrného ochlupení hrudníku, břicha a zad.

Pozor! je časově omezena

Chci se objednat
5/5 - (1 vote)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám