fbpx

Sexy nohy bez chloupků díky trvalé epilaci laserem

Pokud to ještě náhodou někdo neví, už pár let lze na nežádoucí porost kdekoliv na těle vyzrát pomocí laserových paprsků. A která část ženského těla je minimálně v teplých měsících tak exponovaná jako nohy? Laser se zdá být ideálním pomocníkem pro všechny ženy, které stojí o to své nohy ukazovat.

Obsah

Sexy ženské nohy - Jak vlastně mají vypadat?

Jakkoli pohledy na to, co je ženská krása, se značně různí, ohledně půvabu a přitažlivosti ženských nohou panuje vzácná shoda. Sexy ženské nohy mají být: 

Délku ovlivnit lze leda opticky; s udržováním tvaru a pružnosti je práce nad hlavu. Požadavek hladkosti ale snadno  naplníte na naší klinice. Zaručujeme, že po laserové depilaci nohou nenajde na vaší noze chloupek ani to nejbystřejší oko. Taková investice do vlastního vzhledu a atraktivity může být tím nejlepším způsobem, jak zhodnotit peníze, ale i ušetřit čas.

Zvolte laserovou hladkost. Představuje dlouhodobý efekt bez práce a rizika 

Mám zájem o laserovou epilaci

Požadavek hladkosti - lze ho dosáhnout?

Trend odhalených nohou bez chloupků provází již několikátou generaci. Starší metody jejich docílení jsou

Ochlupení tam, kde po něm netoužíme, je pozoruhodně nezničitelné. Chloupky mají odpověď na každou metodu a znovu se objevují s nečekanou rychlostí.  Snaha o jejich devastaci se na pokožce projevuje negativně zarůstáním chloupků na nohou.

Laser je jediný prostředek, který chloupky na dlouhou dobu vykáže do nebytí, přičemž vzhled nohou neutrpí žádnou újmu. Jen teplem rozloží kořínek tak důkladně, že se z toho vzpamatovává dlouhé měsíce. Pokud chcete dokonale hladké nohy, s laserem je máte mít.

Nezapomínat na péči po…

Na jak dlouho je s laserem vystaráno

Nohy vydrží sametově hebké bez rašících výrůstků až několik let. To je zatím rekord v trvalém odstranění chloupků v dějinách epilace, který asi jen tak překonán nebude. Jde o kompromis mezi lidským využíváním fyzikálních zákonů a schopností regenerace lidského organismu, kterou úplně zničit nemůžeme a ani nechceme. Ve srovnání s ostatními metodami je laser unikum. 

Mějte po roky dokonalý stav bez starostí a údržby. Zapomeňte na obavy, že jste  zapomněly nohy oholit. 

Mám zájem o laserovou epilaci nohou

Odpovídá cena laserové epilace její kvalitě?

U laseru je výsledek zaručen, neexistuje folikul, který by na teplo paprsku nereagoval (ledaže by byl bílý, což je vzácný případ existence albínů představující statistickou chybu). Stoprocentní úspěšnost a dlouhoexistující hladkost nohou nejsou vše. Bylo spočítáno, že laserové ošetření ušetří ženám za rok v průměru sedmdesát hodin času, který by jinak strávily s holítkem v ruce. Není snad pravda, že čas jsou peníze? Cena několik tisíc za navždy hlaďoučká lýtka naprosto přijatelná. 

Zvolte laser a nenechte se zmást výší částky. V konečném součtu vyděláte. 

Chci epilaci laserem

Co říkají na depilaci nohou dámy v diskuzi

Kdo nevěří, ať k nám běží přesvědčit se na vlastní oči. Nebo ať si nejprve přečte o zkušenostech žen, které již mají boj s chloupky úspěšně za sebou. Diskuze jsou plné nářků nad slepými uličkami a oslavných hymnů při nalezení něčeho, co opravdu funguje. 

“Překvapivě” je to laser. Zvolte ho a nebudete litovat.

Další podpůrné prostředky

Kromě toho, ře se nohy líbí, jsou nazývaný druhým srdcem a starat se o ně je nejen radost, ale i práce a povinnost. Pohyb a cvičení za vás nikdo nezajistí, ale završit jejich dokonalost může pedikúra odstraňující ztvrdlou pokožku na chodidlech, bronzový nádech přírodního nebo umělého opálení. 

Pamatujte však, že s chloupky se dnes nikde ukázat nemůžete a že veškeré starší metody jako holení, depilace voskem nebo cukrovou pastou jsou svým způsobem už “předpotopní”, protože laser je hravě strčí do kapsy. 

Může být pro vás zajímavé  Jak se zbavit chloupků na břiše efektivně? Víme, proč tolik rostou!

Nechoďte proti proudu času, ale s dobou. K ženě současnosti patří laserová epilace už zcela samozřejmě.

Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám