fbpx

Toužíte po trvalém odstranění chloupků doma v soukromí?

Pokud je vám vaše intimita nade vše a máte doma dostatek času a prostoru a šikovnou ruku, nic nebrání tomu zakoupit jeden z mnoha přístrojů pro domácí laserovou epilaci, které se momentálně na trhu nabízejí, a odstranit nežádoucí ochlupení kdekoliv na těle v pohodlí a soukromí vašeho domova. Nebo skoro nic.

Obsah

Před zakoupením domácího epilátoru

Laserová epilace není stříhání nehtů, než se pro ni rozhodnete, musíte si ověřit, zda je pro vás vhodná, jinak by peníze za relativně drahý přístroj byly vydány naprosto zbytečně.
Zpozorněte, pokud máte jakýkoli implantát nebo stimulátor, trpíte chronickými onemocněním nebo akutní dermatititidou. Důležité je rovněž, jaká je přirozená barva vašich chloupků; pokud mají málo pigmentu (jsou světlé nebo zrzavé) bude epilace laserovým přístrojem méně efektivní.
Rozhodně se poraďte s odborníkem při jakýchkoliv pochybnostech. Náš tým špičkových profesionálů z Premier Clinic vám bude plně k dispozici při jakékoli nezávazné konzultaci.
Počítejte také s tím, že v případě těhotenství bude váš epilátor muset počkat minimálně 9 měsíců v šuplíku. A v případě, že budete kojit, ještě déle. Při výběru si pozorně zvolte typ přístroje. Ty levnější jsou určeny k holení nohou a nepočítají s jemnou pokožkou obličeje nebo intimních partií.

Nepodceňovat návod k použití

Každý výrobek, který si zakoupíme domů, má povinně přibalen návod k použití. Je jich tolik, že už je ani nečteme a omezíme se – podle druhu přístroje- na zběžné očištění, opláchnutí nebo vyhledání ovládacího tlačítka. Ale pozor, tady jde o vaše zdraví a vaši pokožku, úspěšnost zákroku závisí na důkladném a pečlivém nastudování pracovního postupu.

 Ani popis přípravné fáze předcházející vlastní epilaci nejsou jenom pouhá slova. Pokožka na ošetřovaném místě musí být hladce oholená, ale minimálně měsíc neepilovaná, jinak budete s epilátorem pracovat zcela zbytečně. Po epilaci je zase bezpodmínečně nutné vyvarovat se pohybu na slunci.

Jsou nějaké rozdíly mezi laserovou epilací doma a v “salonu”? Jsou a jsou poměrně velké

Váháte nad epilací doma, nebo na klinice?
Objednejte se na konzultaci, poradíme a nezávazně vám stanovíme cenu.Mám zájem o konzultaci

Nejvyšší přidaná hodnota pro ženy zkoušené životem

Největší bonus laserové epilace mimo domov ocení ženy, které vědí své o péči o domácnost a děti. Pokud přijdete k nám do Premier Clinic, nejen že vás trvale a s profesionalitou špičkových odborníků zbavíme chloupků, my se o vás budeme starat. 

Pro ženu, která je navyklá pečovat o všechny rodinné příslušníky, není nic příjemnějšího než dopřát si okamžik jen pro sebe, vypnout a nechat se opečovávat. My to víme. V luxusním prostředí naší kliniky je zákazník středem pozornosti a jeho příjemný pocit během pobytu u nás je pro naše zaměstnance stejně důležitý jako jeho dokonale hladká pokožka.

Chcete se při epilaci cítit jako v bavlnce?
Přijďte a přesvědčte se, že u nás to jde. Objednejte se právě teď, využijte našich časově omezených slevových akcí. Personál Premier Clinic se na vás těší. Chci se objednat
4.7/5 - (4 votes)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám