fbpx

Zarůstající chloupky a jak jim dát sbohem

Péče o tělo, to je často i boj s nechtěnými chloupky. Pokud toužíte mít dokonalé tělo bez chloupků na viditelných i skrytých částech, jste rozhodně na správné adrese! Informujte se u nás o nejmodernějším způsobu odstranění chloupků kdekoliv na těle! 

A o jedinečné příležitosti zbavit se natrvalo i zarůstajících chloupků po holení! Díky odstranění chloupků  získáte nové sebevědomí a krásné tělo bez ochlupení. A také spoustu času navíc. Dejte sbohem holení a domácí depilaci a jednou provždy se vyvarujte  zarůstajících chloupků!

Obsah

Epilace bez bolesti a bez zarůstání chloupků na nohou či kdekoliv jinde

Ano, to právě nabízíme! Nechte se přesvědčit o tom, že zbavit se chloupků jednou provždy, je to nejlepší rozhodnutí! Epilace laserem má řadu nesporných výhod:

A to vše si vyžádá pouze několik návštěv na klinice

Сhcete se objednat na konzultaci? Stačí jedno kliknutí

Ano, mám zájem

Dvojitý zásah našeho přístroje! Budete bez zarůstajících chloupků na intimních místech

Dovolte nám představit našeho šampiona v odstraňování chloupků, který zajistí, že již nikdy nebudete řešit zarůstání chloupků v tříslech. Pomocí top moderního přístroje, který patří mezi lékařské diodové  lasery, vyřešíme problém se zarostlými chloupky mužů i žen! Tento revoluční přístroj dokáže kombinovat funkci laseru zároveň s funkcí radiofrekvenčních vln. Dokážeme tak odstranit jak výrazné ochlupení, tak i redukovat méně výrazné chloupky. Náš diodový laser tak poskytuje stejný efekt během menšího počtu návštěv oproti konkurenčním laserovým klinikám. U nás proto ušetříte spoustu svého drahocenného času.

Krém proti zarůstání chloupků už nebudete potřebovat!

Zarůstání chloupků se pro vás může stát velkým problémem. A to po každém holení. Citlivá pokožka, která reaguje na poškrábání žiletkou, se bude potýkatse zarudnutím, někdy i s  pupínky a vyrážkami. Další následnou reakcí po holení mohou být zarostlé chloupky; nedaří se jim proniknout správným způsobem pokožkou a rostou pod ní. Poté se velmi pravděpodobně  zanítí a to bude mít za následek nepříjemné kožní problémy. Způsobovat je může jakýkoliv typ holení: holící strojky, trhací epilační strojek, použití depilačních past, krémů i vosků. 

Může být pro vás zajímavé  Muži vyhledávají laserovou epilaci stále častěji. Proč?

Neváhejte a objednejte se na ošetření laserem

Chci se objednat

Naše zkušenosti mluví za vše; zajistíme konec zarostlým chloupkům

Nejen že jsme, co se týče laserové epilace chloupků, nejmodernějším pracovištěm v České republice, naši odborníci také školí zájemce o zkušenosti v oboru a dovednosti obsluhovat speciální epilační laser který kombinuje diodový a alexandritový laser. Stojí za námi také více než sedmiletá zkušenost působení v oboru, během kterého jsme se rovněž průběžně vzdělávali, sledovali nejnovější objevy a zlepšovali svoje zkušenosti. Díky tomu máme  tu nejlepší praxi. Na základě našich znalostí můžeme našim klientům zaručit likvidaci zarostlých chloupků kdekoliv na těle.

Bezpečnost a pohodlí na prvním místě bez zarůstání chloupků v intimních partiích

Účinek našeho přístroje je zaručen. Neméně důležité je ale pro nás také to, aby se  během ošetření každá a každý cítili skvěle a také to, aby pro ně zákrok neznamenal žádné riziko. Díky tomuto ošetření již nikdo nemusí v budoucnu řešit žádné zarůstání chloupků, ani nepříjemné reakce na kůži kterékoliv partie těla.

Pohodlí mají klienti na naší klinice zabezpečeno v mnoha směrech. Příjemné prostředí, soukromí luxusních pokojů po zákrocích, klimatizace a minibar.

Bezpečnost laserového ošetření nám leží na srdci, a proto jsme mu věnovali zvýšenou pozornost. Použitý laserový epilátor je opatřen chladicím zařízením, které bezpečně ochlazuje záření. Kontakt hlavice s diodovým laserem, která se dotýká lidské pokožky během zákroku, je přísně kontrolovaný a zajišťuje tak naprosto bezpečný průběh, jenž skutečně neznamená žádné riziko.

Pro ty, co nechtějí zarůstající chloupky, nabízíme testovací ošetření zdarma!

Člověk je tvor nedůvěřivý, ale toho my se nebojíme! Na naší klinice umíme více, než slibovat. Abychom klientovi dokázali, že jsme v oboru skutečně nejlepší, nabízíme jeden zákrok laserovým přístrojem na odstraňování ochlupení zcela zdarma! U nás si můžete ověřit opravdové výsledky! Díky tomu mnoho klientů odchází spokojeno a po vyzkoušení tohoto revolučního přístroje  se na postupné odstranění chloupků na těle objednávají opravdu bez obav. Již nikdy je nemusí trápit domácí holení, ani jediný zarostlý chloupek pod kůží.

Může být pro vás zajímavé  Sexy nohy bez chloupků díky trvalé epilaci laserem

Ukončete problémy s podrážděnou pokožkou a zarůstajícími chloupky. Užijte si dokonalý vzhled vašich nohou, podpaží a třísel. Objednejte se včas na zákrok nejmodernějším přístrojem a buďte neodolatelně in . Dokonalost je v kurzu!

Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám