fbpx

Brazilská depilace - všechny možné způsoby odstraňování chloupků v intimních partiích včetně laserové

Jeden den se nosí zvonáče a druhý den jsou pasé, dříve si lidé neváhali dům oplácat břizolitem a dnes frčí moderní fasádní obklady. Módě neporučíte. Dnes se považuje za normální (tedy slušné a krásné) být zbaven nebo zbavena ochlupení v intimních partiích. Holení v těchto tělesných zákoutích je však o něco svízelnější než na nohou nebo na bradě. Jak se to dělá a jak je to nejlepší? 

Obsah

Brazilská depilace - Proč se jmenuje brazilská?

Jestli s ní začaly brazilské ženy nebo jiné milovnice vykrojených bikin, není důležité. Faktem zůstává, že brazilská depilace se provozuje všude na světě a znamená úplnou absenci ochlupení v intimních partiích. Takže sebetitěnější plavkové kalhotky nebo spodní prádlo přinesou majitelce a jejímu okolí pouze radost zbavenou obav, zda někde netrčí zapomenutý chloupek.

 Aby nebyla nuda, nechává se někdy ochmýřený úzký proužek nebo rovnoramenný trojúhelníček přesně uprostřed. To je obvyklé v evropských podmínkách. A přiznivci méně odvážných modelů se po brazilsku vystačí pouze s depilací třísel.

Společným jmenovatelem depilace rozkroku je špatná přístupnost a citlivá kůže, která reaguje bolestivě. Alternativou je laskavé působení laserového paprsku.

Jak probíhá brazilská depilace?

Především si musíme přiznat, že je to nepříjemná choulostivá disciplína, při které je stud naprosto namístě.  Je jasným důkazem toho, co je člověk ochoten podstoupit pro vzhled, který považuje za krásný. Aby se eliminovaly nepříjemnosti, oceňují klienti při brazilské depilaci hlavně

Ve všech těchto ohledech vítězí laser na celé čáře. Při odstraňování ochlupení laserem se vás nikdo nedotýká, lidská ruka pouze ovládá přístroj, který na příslušná místa vysílá paprsek. Ten působí rychle a okamžitě, folikul se rozpadá po pár sekundách zahřátí, přičemž kromě působení tepla neucítíte žádnou bolest. Profesionálové na klinikách navíc pro jistotu používají  ochlazující anestetikum. 

 A to nejlepší nakonec: brazilská depilace laserem znamená totéž co depilace trvalá (správně epilace). Zatímco se zastaralými technikami by místa vydržela holá maximálně pět týdnů, s laserem se může počítat řádově s roky. 

Může být pro vás zajímavé  IPL epilace vs. laserová epilace: Jaká metoda je vhodnější pro trvalé odstranění chloupků? Srovnání metod

Laser to s chloupky zkrátka umí. Nebojte se mu svěřit vaše intimní partie. Rádi vám v tom pomůžeme.

Metody brazilské depilace aneb Když dva dělají totéž…

… není to totéž. Podobně jako není to samé de-pilace a e-pilace. Zatímco depilační techniky více či méně úspěšně odstraňují chloupky z povrchu a jejich menší část pod pod kůží, epilace se míní dokonalé odstranění kořínků. A laserová epilace jako metoda budoucnosti narušuje vlasové váčky  tak radikálním způsobem, že dojde de facto k trvalému odstranění chloupků.

Epilace se provádí laserem, a ten se dostane všude, tedy i tam, kam nemůže slunce. Neexistuje žádný důvod, proč by intimní partie nemohly být vystaveny laserovým paprskům. 

Jak se na brazilskou epilaci připravit?

Jediné, co je vyžadováno, je přiměřená délka chloupků (den nebo dva předem oholená žiletkou, aniž byste se je asi měsíc  pokoušeli likvidovat i s kořínky) a krátkodobý zákaz opalování (copak se “tam” někdo opaluje?) 

Co nedělat po brazilské epilaci?

Po odchlupení je opět vhodné vyhýbat se opalování a bazénům alespoň na 14 dní, což jde poměrně snadno vydržet. A hydratace hladké pokožky krémem také není nic, co by mělo někoho brzdit v rozletu. 

Jaké možnosti mají staromilci odmítající laser? 

 V prvé řadě zapomeňte na holítka. Ani ta superanatomická nedokáží vykroužit všechny křivky a výsledkem jsou nevzhledné jizvy po řezání a bolest. Na odtržení chlupů v tak špatně dostupných místech platí a používají se:

Jeden či druhý ze zmíněných materiálů se nanesou na místo a při odnímání s sebou vezmou i viditelné části chlupů. Bolí to podobně, jako když vás někdo tahá za vlasy. Eliminovat bolest je možné rychlostí a zkušenostmi. Odměnou za statečnost je hladká oblast pohlaví na dobu 4 – 5 týdnů, poté je třeba martyrium opakovat. 

Komu nevadí chemie, má ještě eventualitu jménem

Ten dráždí pokožku, ale nebolí. Nicméně efekt má krátkodobý. Suverénně nejdelší účinek a minimum nepříjemností představuje laser.

Cena brazilské depilace je příznivá

Brazilská depilace doma - Opravdu to chcete?

Teoreticky je možné zkusit si udělat doma brazilskou depilaci cukrovou pastou.  Ať už je to vedeno snahou ušetřit nebo neschopností překonat stud, znamená to jediné: uplést si na sebe pořádný bič. 

Zvolte si raději laser, ušetříte čas, námahu, stres i bolest. Při péči o tělo je přece důležité pohodlí.

I muži touží po brazilské depilaci

Jedním z důvodů holení intimních dámských partií je údajně jejich zvýšená atraktivita pro jejich partnery. Jenže mužům se zalíbilo vyholování jejich vlastního těla. Připadá vám komická představa muže podstupujícího nějakou depilační techniku? Pokud jako muž preferujete hladkost pokožky, laser je pro vás to pravé.

Depilace v těhotenství

Laserové ošetření je možné i v těhotenství. Pokud je lékař schválí, je to nejlepší řešení pro budoucí maminku: zbavit se chloupků pohodlně a bezbolestně. Mimochodem v porodnici vás stejně oholí a poté začnou zarůstat chloupky v tříslech právě, když budete bolavá po porodu. Je příjemnější se tomu vyhnout. Nebojte se použít laser. Vašemu miminku ani vám neublíží. 

Komu uvěřit, jak moc bolí brazilská depilace

Jak se říká: Důvěřuj, ale prověřuj. Uživatelské recenze jsou tu proto, abyste si dotvořili názor. Vše zvažte a pak se rozhodněte. Za nás je správná volba brazilská epilace pomocí laseru. 

Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám