fbpx

Jak se zbavit chloupků na břiše efektivně? Víme, proč tolik rostou!

Jak se zbavit chloupků na břiše? Řešení je sice mnoho, jen některá z nich jsou však opravdu efektní! Známe metodu, která zajistí hladkou a krásnou pokožku nejen na břiše, ale i kdekoliv na těle, přinese do vašeho života nový pocit z krásnějšího těla bez jakýchkoliv nepříjemných komplikací! Přestaňte se stydět za svoje břicho, užijte si dokonale hladkou a krásnou pokožku!

Oddejte se laserové epilaci! Objednejte se na laserovou epilaci břicha co nejdříve a užijte si konečně skvělý pocit ze sebe sama!

Chci se objednat

Obsah

Příčiny nadměrného ochlupení na břiše u mužů a žen

Důvodem růstu chloupků se zabývají vědci po celém světě již dlouhá desetiletí. A našli jich opravdu mnoho.

Genetika a hormonální změny

Chloupky, stejně jako barva a kvalita vlasů, očí, typ pokožky nebo třeba barevnost duhovky jsou dány geneticky. Platí to i pro kvalitu, barvu a sílu ochlupení na lidském těle. Dědí se nejen po rodičích, ale i prarodičích a starších předcích. Geny bohužel v tomto případě nelze nijak ovlivnit.

Nadměrná produkce testosteronu

Tento mužský hormon je přirozeně tvořen ve varlatech a muži jej mají samozřejmě daleko více, než ženy. Ale i v ženském těle se tento hormon vyskytuje. Pokud je ho nadbytek, ochlupení je výraznější, u žen se může například objevit knírek.

Testosteron ve vysoké míře může způsobovat plešatění, nebo hrubší hlas. Vysoká hladina testosteronu může být způsobena špatnou činností štítné žlázy, nebo například užíváním anabolických steroidů.

Vedlejší účinky určitých léků

Následkem užívání hormonů může dojít k nadměrnému ochlupení, jak na břiše, tak i na obličeji nebo rukou.

Nadváha a obezita

V případě problémů s váhou má růst nadměrného ochlupení souvislost s hormonálním účinkem androgenů. Řešením je samozřejmě redukční dieta a sport.

Zvýšená citlivost na androgeny

Ta se objevuje například v pubertě a jedná se o citlivost folikulů na hormony (androgeny a estrogeny). Jejich vlivem se z jemnějších chloupků postupně stávají pevnější a výraznější chloupky, které samozřejmě trápí na nežádoucích místech hlavně dívky a ženy, ale ani muži nejsou v tomto ohledu výjimkou.

Syndrom polycystických ovarií

Cushingův syndrom

Je způsobený abnormální činností nadledvin a způsobuje zvýšený nežádoucí růst ochlupení na hrudi u žen.

Mějte krásné břicho bez nepříjemného ochlupení! Ať už je příčina vašeho ochlupení v této oblasti jakákoliv, dokážeme vám s tím pomoci.

Objednat se

Domácí metody, jak odstranit chloupky na břiše

Jak odstranit chloupky na břiše profesionálně?

Jak ošetřit nohy po epilaci? Při zvolení laserového prostředku vás tato otázka trápit nemusí. Stačí ošetřování pokožky hydratačním krémem s panthenolem, aby se rychle osvěžila po působení laserového paprsku. 

Laserová epilace

Epilace laserem patří mezi ty nejmodernější a v poslední době stále více vyhledávané metody. Má mnoho výhod, proto se k ní přiklání stále více klientů. Tato metoda je zkrátka na vzestupu a proto ji nabízí také stále více profesionálních pracovišť. Jak funguje trvalé odstranění ochlupení v podstatě kdekoliv na těle?

Laserová epilace je naprosto bezbolestná, je sice o něco nákladnější prvotní investicí, ale patří mezi nejúčinnější a také ekonomicky nejvýhodnější formy odstranění ochlupení v podstatě kdekoliv na těle.

Mezi další velmi často ošetřované partie lidského těla pomocí laserové epilace patří například lýtka, podpaží nebo ruce. Laser nabízí také skvělou možnost jak se zbavit chloupků na intimních místech.

IPL (intenzivně pulzní světlo)

Tato metoda bývá někdy také označována za formu trvalého odstranění chloupků, ale není to až tak docela pravda. Jedná se o zkratku Intense Pulsed Light, což znamená intenzivní světelný výboj širokého spektra vydávaný xenonovou žárovkou.

Je podobný laserovému paprsku. IPL forma se nabízí v kosmetických salonech, na klinikách estetické medicíny, dá se také koupit domácí IPL epilátor.

Může být pro vás zajímavé  Depilace voskem vs. epilace laserem: velké srovnání dvou oblíbených metod

Elektrolýza

Tato metoda patří mezi moderní procedury, které se provádějí na specializovaných pracovištích. Jedná se trvalou epilaci, díky které se dá zbavit chloupků na konkrétním místě natrvalo.

Tato metoda se ale používá spíše u menších oblastí, jako je například obličej. Konkrétně je nutné u každého chloupku vsunout drobounkou jehlu až do jeho kořínku – vlasového folikulu.

Tam je prostřednictvím elektrického pulsu vyslán proud a tím tak poškozen kořínek chloupku. Chloupek je pak mechanicky třeba vytrhnout. Velkou nevýhodou tohoto způsobu je časová náročnost. I tuto metodu je nutné několikrát opakovat, aby byly odstraněny opravdu všechny chloupky.

Zvolte si nejmodernější a nejúčinnější metodu odstranění chloupků na břiše nebo na prsou a svěřte se do rukou profesionálů v oboru laserové epilace! Objednat se na laserovou epilaci

Laserová epilace jako nejlepší volba

Odstraňování chloupků na břiše nebylo nikdy jednodušší! Pro většinu klientů je návštěva salonu nebo pracoviště s laserovým přístrojem spojena s velmi příjemnými momenty odpočinku a skvělé profesionální péče lidí, kteří se velmi rádi postarají o perfektní služby se skvělým výsledkem – trvalou epilací břicha. Jemná a hladká pleť bez nežádoucího ochlupení za to rozhodně stojí!

Vezměte osud své pokožky do vlastních rukou a vyzkoušejte laserovou epilaci chloupků na břiše! Buďte konečně spokojeni se svým vzhledem! Nebojte se ukázat v plavkách nebo v moderním crop topu!

Objednat se na laser
5/5 - (1 vote)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám