fbpx

Otázku, jak se zbavit chlupů, je možné vyřešit na celý život

Tělo jako předmět rozmarů paní módy se v prvních dekádách nového století stává cílem rozmanitých úprav a vylepšování . Hlaďoučká a hebká pokožka byla a je ideálem ženské krásy už poměrně dlouho. Dnes tento požadavek jen zesílil a rozšířil se na intimní partie. Dávno se již neřeší pouze to, jak se zbavit chlupů v podpaží.

V současné době začínají být kladeny stejné nároky i na tělo mužské, které má nežádoucích chloupků opravdu požehnaně. Každý se dříve nebo později dostane do situace, kdy odhalením nějaké hustě zarostlé části těla riskuje nějaké to společenské faux paux.

A i když nejde o život, raději by se tomu vyhnul. Je tedy třeba začít se denně holit, pokud se chlupů chceme zbavit?

Obsah

Kde všude dnes chlupy vadí?

Přísně vzato, kromě vlasů odolávají snad jenom oční řasy a pánské plnovousy skalních příznivců této ozdoby. Na všech ostatních částech těla je ochlupení vnímáno spíše negativně. Jak je odstranit? Platí na všechny chloupky stejný metr? 

Tady bohužel vyvstává první problém, odstranění chloupků není možné vzít takříkajíc z jedné vody načisto. Je rozdíl odstraňovat chloupky na horním rtu, bradě nebo na břiše či přirození. Pokožka po těle se svou kvalitou liší, je na různě měkká a reaguje různě citlivě, různí se viditelnost chloupků a jejich dostupnost. 

Ochlupení na zádech nebo v uších si člověk sám sobě prostě neodstraní, i kdyby se takzvaně postavil na hlavu. A kuriózní představa nadhozená v komedii Bajkeři ve stylu “Nejdřív oholím já tebe a potom ty mě” je opravdu jenom pro zasmání.

Jak a čím - to je oč tu běží

Chlupy nejsou vousy. Používají se k nim sofistikovanější vychytávky než holicí pěna se žiletkou nebo holicí strojek, ačkoli ty jsou také stále ve hře. Na obličejové partie u dam je oblíbená pinzeta nebo nůžtičky; rychlejší a elegantnější způsob nabízejí voskové pásky nebo cukrová voda. Obzvlášť cukrová voda nebo pasta se výtečně hodí na nejchoulostivější partie. Chemickou variantou jsou různé depilační pěny.

Cílem všech, kdo se snaží zbavovat se svého ochlupení, je to, aby pokožka vydržela hladká co nejdéle a procedura odstraňování chloupků se nemusela každý druhý den opakovat. Odborně řečeno – všichni touží po dokonalé epilaci, což je odstranění chloupků i s kořínky. 

Může být pro vás zajímavé  Depilace voskem vs. epilace laserem: velké srovnání dvou oblíbených metod

Na rozdíl od depilace, což je název pro zbavení se viditelných částí chloupků na pokožce, jejichž dorůstání může být otázkou několika hodin. Efekt epilace nabízejí různé elektrické epilátory – ovšem pozor, nehodí se na obličej – mechanické pomůcky, zmiňovaný vosk nebo cukrový roztok. 

Ovšem i s těmi se musí pracovat častěji, než by si někdo mohl myslet. To proto, že růst chloupků nemá stejnou startovní pozici; jejich kořínky se obnovují postupně a při epilaci jsou odstraňovány po částech.

Kdyby to tak bylo napořád

Kdo se stal otrokem svých chloupků, má jediné přání: rozloučit se s nimi jednou provždy. Bohužel něco jako trvalá epilace bývá pojem tak trochu z říše snů, protože schopnost regenerace lidského organismu je obdivuhodná.

 Vždycky se najde kořínek, který se navzdory vystavení sebevíc zničující destrukci otřepe, vzpamatuje a dá chloupku znovu možnost nového života. Nicméně existuje jeden epilační způsob, který snese bez uzardění přívlastek trvalý. Jedná se o laserovou epilaci.

Uvažujete o laserovém zákroku a chcete, přesně vědět, o co se jedná: Nezávazně a zdarma?
Využijte naší nabídku na konzultaci.Mám zájem o konzultaci

Na všechny chlupy platí stejný laser

Laserový světelný paprsek pracuje na principu zničení vlasového folikulu teplem. Nejedná se tedy o vytrhnutí, ale píše vypálení. Protože je však cíleně zaměřen hlavně na kořínek, zrušení chloupků touto metodou téměř nebolí. 

Citlivější jedinci navíc mohou použít anestetikum, např. krém. Nepopiratelnou plusem a exkluzivní vlastností laserové epilace je to, že jako jediná je účinně použitelná na všech částech těla a spolehlivě ničí všechny typy chloupků s jedinou výjimkou – hůře zabírá na hodně světlý porost. 

U nás na Premier Clinic však na rozdíl od jiných pracovišť pracujeme s unikátní technologií diodového laseru, který si dovede poradit i se světlejšími chloupky – přijďte ho vyzkoušet.

Právě teď nabízíme laserovou epilaci jednoho podpaží zdarma!
Nabídka je časově omezena!Chci se objednat

Jen trochu trpělivosti do začátku

Jestliže se rozhodnete pro laser, budete muset absolvovat v průměru pět epilací, aby se zlikvidovaly všechny postupně dorůstající vlasové kořínky. Potom bude záležet především na regenerační schopnosti vašeho organismu a také na tom, jak “silný” laserový přístroj byl použit. 

Může být pro vás zajímavé  Jak se zbavit chloupků na břiše efektivně? Víme, proč tolik rostou!

Každopádně údržbové úpravy, doholování a odstrańování případných nejstatečnějších chloupečků bude pravděpodobně záležitostí delších časových intervalů.

Kde se dá sehnat laser? Ten nejlepší je u nás a čeká na vás

Laserové přístroje jsou určeny k užívání pro odborníky a práce s nimi není zcela bez rizika. Existují ovšem i “soft” laserové epilátory, které je možné zakoupit jako kterýkoliv jiný přístroj do domácnosti.

Pokud máte na sebe doma dostatek času a prostoru pro provádění domácí laserové epilace, můžete investovat a pokusit se trvale zbavit nežádoucích chloupků na vlastní pěst.

Příjemnou a v konečném důsledku nejen cenově výhodnější variantou je ovšem využití služeb naší jedinečné kliniky estetické medicíny Premier Clinic.Díky unikátní technologii poskytujeme epilaci s nadstandardním a rychlým efektem za bezkonkurenční ceny.

Neváhejte a kontaktujte nás! Seznamte se s našimi cenami na vlastní oči!
Připravíme vám cenovou kalkulaci. Jste studentka či student?, Budete mít slevu. Dlouho neváhejte, nabídka je časově omezena Chci se objednat
U nás se všem dostane odborného vyšetření a stanovení optimálního postupu při odstraňování ochlupení. Ceny se pohybují okolo tisíce korun za jednu epilaci a jsou přímo úměrné epilované ploše. Např. epilace ochlupení horního rtu, což je jeden z nejčastějších požadavků našich zákaznic, je dostupná již za několik stokorun.
Na Premier Clinic si zakládáme na tom, že nutná opakovaná sezení nastavíme tak, aby to pro vás byly finančně co nejvýhodnější. Máte zájem o epilaci více částí těla? Rádi se dohodneme na “množstevní slevě.”
Dobrému pocitu z péče o vlastní tělo přispívá vysoká erudice našich lékařských a odborných pracovníků a komfortní prostředí poskytující největší možné soukromí.
Uvažujete o laserové epilaci už delší dobu? Teď je ten správný čas! Poskytujeme slevy.
Na bezplatné a nezávazné konzultaci vám uděláme cenovou nabídku. Konečné rozhodnutí je na vás. Tým Premier Clinic se těší na vaši návštěvu. Mám zájem o konzultaci
3.5/5 - (11 votes)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám