fbpx

Trápí vás vyrážka po holení? Nabídneme vám snadné a spolehlivé řešení!

Vyrážka po holení je většinou mimořádně nepříjemná. Pokud se pravidelně zbavujete chloupků v podpaží, na nohou či na intimních místech, asi o tom víte své. Zarudlá místa na kůži nevypadají vůbec dobře a neustálé svědění a pálení vám nedopřeje klid.

Jak z toho ven? No, nějaké možnosti pochopitelně existují. A my vám je také ukážeme. Než ale začnete uvažovat nad tím, co bude pro vás nejlepší, měli byste asi vědět, že pouze jediné z dostupných řešení lze považovat za definitivní. Tedy za takové, které vás problému zbaví navždy. Pokud tipujete laserovou epilaci, tipujete správně!

Laserová metoda je vysoce efektivní, bezpečná a navíc i cenově dostupná

Je to zkrátka řešení, po kterém se vyplatí sáhnout! Seznamte se s výhodami moderních laserových přístrojů – budete velmi mile překvapeni!

Chci vědět víc

Obsah

Obsah

Vyrážka po holení se týká až 50 % lidí

Chloupků se dnes zbavuje kde kdo. Depilování je zkrátka běžné. A pokud vás snad trochu překvapuje, že se nejedná o čistě „ženský fenomén“ a že o sebe takto pečuje i stále více mužů, pak si zřejmě příliš nevšímáte pánů ve svém okolí. Zejména ti mladší přece mívají poměrně často vyholené podpaží, holá záda či depilovaný hrudník. No, asi dobře vědí, že to má své výhody.

A co nepříjemná vyrážka, která se po holení může objevit? Ta je bohužel velice častým jevem, který se vyskytuje bez ohledu na pohlaví. Některá z jejích forem alespoň příležitostně potrápí až 50 % lidí. Jisté je, že se jedná o problém, jemuž by se každý nejraději vyhnul. Jenže co s tím? Jak na to, aby byla pokožka vždy hladká a jemná na dotek? Jak to udělat, aby zůstala i po depilaci zcela zdravá a nejevila známky podráždění?

Hodilo by se vám pár tipů? Brzy vám je nabídneme, abyste si mohli sami vybrat takovou cestu, která pro vás bude nejlepší. A to i když dobře víme, že zcela spolehlivé řešení je pouze jedno. Trvalá epilace. Moderní laserové přístroje jsou totiž v tomto ohledu jedinečné!

Nevěříte? Později vás možná přesvědčíme!

Pupínky po holení na intimních místech? Není o co stát!

Vyrážka, která bývá poměrně častým doprovodným jevem klasické depilace, je rozhodně nepříjemná. A to tím spíše, pokud se objeví na intimních místech. Červené fleky, ošklivé pupínky a neodbytné svědění? Nic, o co by člověk dvakrát stál.

Pokud však k odstraňování nežádoucích chloupků používáte některou z následujících metod, není divu, že vás nevzhledné pupínky nebo nějaká ta vyrážka alespoň čas od času důkladně potrápí:

Když svědí celé tělo

Vyrážka v tříslech po holení, pupínky coby následek depilace krku, nebo červené fleky po odstranění chloupků z lýtek. Nepříjemná realita, s níž se potýká celá řada lidí, kteří důkladně pečují o svůj zevnějšek. Není to náhodou i váš případ? Po časté depilaci vás svědí celé tělo? To nejspíš usilovně přemýšlíte, jak se zbavit chloupků, a přitom si podobné problémy ušetřit.

Není to tak? Pak by možná stálo za to, přestat ztrácet čas marnými úvahami a rovnou “sáhnout” po laseru! Nejen odborníci, ale i lidé, kteří už mají s laserovou epilací vlastní zkušenost, vám totiž jistě potvrdí, že nic lepšího, co by vás zbavilo tělesného ochlupení a zároveň vyřešilo problémy s vyrážkou, prostě neexistuje. Alespoň prozatím.

Nebo snad máte z laserových přístrojů obavy? Vážně? Než se je pokusíme rozptýlit, ukážeme vám, jak je to vlastně s tou zapeklitou vyrážkou. Proč se tento problém vůbec objevuje a zda je možné ho zmírnit, případně se mu zcela vyhnout. A to třeba i jinak než jen využitím laserové metody.

Depilace dává smysl, ale…

Depilace je veskrze rozumná věc. Je to kosmetická procedura, která zkrátka dává smysl. O tom není nejmenším pochyb. Určitě budete souhlasit s tím, že většina tělesných partií vypadá po takové úpravě lépe. A mnohem lépe se také udržuje, což je jistě další výhoda. Ono totiž nejde jen o estetickou stránku věci, ale rovněž o hygienu. Hygienu, která je prostě bez chloupků o poznání jednodušší.

Je však také pravda, že se mnohým z nás podobná snaha o dokonalost někdy tak úplně nevyplácí. Bohužel. Nejrůznější vyrážky jsou zkrátka celkem běžné. Obvykle se objevují už několik málo minut po depilaci a přestože bývají časté a také velice urputné zejména v intimních partiích, nevyhýbají se žádnému místu našeho těla.

Jaké jsou hlavní příčiny jejich vzniku? A která z depilačních metod je v tomto ohledu nejrizikovější?

Riskantní obliba žiletek

Přestože existuje hned několik spolehlivějších metod, jimiž lze chloupky z těla odstranit, největší oblibě se těší žiletky. Ženy je používají k depilaci nohou i svého klína, pánové je pak upřednostňují zejména při holení vousů na tváři a někdy i chlupů na svém hrudníku.

A proč vlastně? Zřejmě proto, že jsou nejrůznější holítka velice snadno dostupná. A to samozřejmě i cenově. Jejich použití je navíc rychlé, poměrně snadné, a s trochou šikovnosti i bezbolestné. Přesto však riskantní!

Ano, s ohledem na možné podráždění kůže a následný vznik vyrážky, nebo s přihlédnutím k nepříjemnému a mnohdy značně bolestivému zarůstání chloupků, jde zřejmě o nejriskantnější metodu, kterou si můžete vybrat.

4 časté příčiny vzniku vyrážky

Zmínili jsme holení jako metodu, při níž je pravděpodobnost vzniku vyrážky nejvyšší. A přestože jde o prokazatelný fakt, neznamená to, že by vám třeba po použití depilačního vosku vůbec nic nehrozilo.

Může být pro vás zajímavé  Jak se zbavit chloupků na břiše efektivně? Víme, proč tolik rostou!

Pokožka každého jedince má různou citlivost. A to, jak na odstranění chloupků zareaguje, může být někdy velice nemilým překvapením. Je-li řeč o klasickém holení, nejčastější příčiny vzniku vyrážky jsou zhruba čtyři.

1.

Používání levných a nekvalitních žiletek

To se vám rozhodně nemusí vyplatit. Jejich ostří často za moc nestojí a výsledek tomu zpravidla odpovídá.

2.

Používání nevhodných gelů a pěn

Dovede napáchat velké škody. Některé přípravky zkrátka nejsou určeny pro citlivější pokožku nebo jen nejsou vhodné k holení konkrétních částí těla (zejména intimních partií).

3.

Suchá pokožka

Je ke vzniku vyrážek náchylnější. A častým holením vaše kůže každopádně vysychá. Chcete-li riziko snížit, používejte tělová mléka a různé balzámy.

4.

Výskyt bakterií nebo plísní

Bývá další příčinou vzniku vyrážek. Část těla, kterou hodláte depilovat, musí být proto perfektně čistá.

Raději proto neriskujte a sáhněte po tom nejlepším, co se vám nabízí – po zcela bezpečné a snadno dostupné laserové epilaci!
To mě zajímá

Existuje něco jako prevence?

Možná nevíte, jak si oholit intimní místa a kůži při tom příliš nepodráždit. A možná, že vám dělá větší starosti depilace podpaží. Ať je to jak chce, bude vás asi zajímat, zda lze vyrážkám a dalším potížím tohoto charakteru nějak předejít. Jde vám tedy o to, jestli existuje něco jako prevence.

Samozřejmě, že existuje! A vlastně jsme o ní už před chvílí hovořili. Někdy stačí vyhnout se nekvalitním žiletkám či nevhodným gelům, jindy pomůže pravidelné zvláčňování pokožky nebo důkladná hygiena. A kromě toho? Je tu ještě něco, co může nepříjemným problémům zamezit? Ale jistě! Vždyť už jsme to přece “nakousli”! Nejlepší prevencí je odstranění nežádoucího ochlupení laserovým přístrojem.

Řekněte sami. Dává smysl trápit se neustálým holením a jeho nechtěnými následky? Usnadněte si život. Nechte si všechna místa na svém těle, která chcete chloupků zbavit natrvalo, ošetřit moderním laserovým přístrojem. Uvidíte, že se to vyplatí!

Jaké jsou populární střihy intimních partií

Pokud se při odstraňování chloupků na těle hodláte držet starých a „osvědčených“ metod, je více než pravděpodobné, že se nějakým těm kožním problémům nevyhnete. Bohužel.

Jak jsme řekli, vyrážky, pupínky a nejrůznější zarudnutí se alespoň čas od času vyskytnou bezmála u poloviny jedinců, kteří se pravidelně depilují.

Co s tím, když už se vyrážka objeví? Jak ji co nejlépe léčit? Vyzkoušet můžete následující tipy. Většinou celkem spolehlivě fungují.

Osvědčené produkty pro zmírnění podráždění

Když se řekne laserová epilace, muži mají obvykle jasno. Zpravidla si tuto metodu vyberou téměř bez váhání. Napadá vás, proč? Proč laser pánům tolik vyhovuje, zatímco se až překvapivě mnoho žen stále ještě spoléhá na poněkud problematické „domácí“ procedury? No, bude to možná tím, že muži mají rádi snadná a přitom efektivní řešení. Taková, která jim ulehčí práci a na která se lze spolehnout.

Nedáte si říct a budete se chloupků i nadále zbavovat žiletkou? Pak se smiřte s tím, že hojení vyrážky může trvat i několik dní. Kdy problém zmizí, to ale samozřejmě záleží na řadě faktorů. Jde přitom hlavně o to, jak vážný je stav vaší pokožky.Zda došlo jen k jejímu podráždění nebo jestli se objevila nějaká infekce.

Někdy proto stačí vyzkoušet některý z výše uvedených způsobů léčby, jako třeba aplikaci přírodních olejů nebo roztoku jedlé sody. A uleví se vám už za pár hodin. Jindy to ale může trvat klidně týden nebo dva. A v některých případech musí nakonec dostat slovo lékař, což se většinou neobejde bez užívání antibiotik.

Holítka nikomu nepůjčujte!

Už víte, že existuje několik pravidel, jejichž dodržování může vzniku vyrážky celkem spolehlivě zabránit. Holíte se často? Pak je respektování těchto zásad obzvláště důležité. Používání kvalitních břitů a také vhodných gelů nebo pěn s minimálním obsahem chemikálií by mělo být samozřejmé. A stejnou samozřejmostí musí být rovněž důkladná hygiena. Držte se navíc i těchto zásad:

Proč je nejlepším řešením laser?

Máte velmi citlivou kůži? Bojíte se pupínků a vyrážek? Zbavte se žiletek a nechte si chloupky z těla odstranit tím nejefektivnějším a nejbezpečnějším způsobem.

Laserovou metodou. Věřte, že není nic lepšího, než moderní a kvalitní přístroj v rukou zkušených profesionálů. A proč je tedy laser nejlepším řešením? Protože má ve srovnání s jinými metodami tyto nezpochybnitelné výhody:

Zahoďte konečně žiletky a vyzkoušejte laserovou epilaci!

Vyrážkám a dalším kožním problémům se tak spolehlivě vyhnete!

Chci to vyzkoušet
5/5 - (3 votes)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám