fbpx

Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se zbavit chloupků na intimních místech?

Hledáte nejlepší způsoby, jak se zbavit chloupků na intimních místech? Už vás nebaví se potýkat se zarostlými chloupky a svědivým pocitem při jejich růstu? Co s tím? Jakou metodu zvolit, aby ošetření vydrželo co nejdéle? Také byste byli nejraději, kdyby chloupky zmizely už navždy?

Dejte sbohem zarostlých chloupkům, holítkům i bolestivým procedurám depilace. Epilace laserem nabízí trvalé řešení pro váš klín.

Objednat se nyní

Obsah

Metody, jak se zbavit chloupků na intimních partiích

Epilace

Jak odstranit chloupky na intimních místech? Způsob, který má nejdlouhodobější výsledky, je jednoznačně epilace. Ta totiž dokáže odstranit nejen část chloupku, která je viditelná na kůži, ale i jeho kořínek, který se skrývá v pokožce. Díky tomu se lze těšit z hladké pokožky mnohem delší dobu, než je tomu při depilaci. A jaké jsou nejčastější metody epilace?

Holení

Oblíbenou možností, jak se zbavit chloupků na přirození, je klasické holení. Ovšem i zde budete čelit několika výzvám.

Přesto všechno holení zůstává velmi oblíbenou možností, jak s nechtěnými chloupky na těle zatočit. Je totiž velmi rychlé a jednoduché.

Depilace voskem

Další možností, jak depilovat intimní partie je depilace voskem. Zde se však často můžete setkat s nechtěným podrážděním pokožky a bolestivostí. Vzhledem k tomu, že se jedná o depilaci, tak očekávejte i kratší trvání jejích výsledků. Většinou se provádí v kosmetických salonech. Je však velmi bolestivá i pro méně citlivé partie než je oblast třísel. Je ale možné ji provádět i doma.

Depilace cukrovou pastou

Oblibenou možností je také depilace cukrovou pastou. Na rozdíl od depilace intimních partií voskem či depilačními krémy, depilace cukrovou pastou bývá pro pokožku mnohem více šetrnější. Ovšem pořád je dosti bolestivá, což hlavně pro oblast bikin není úplně vhodnou volbou. A co potom, když pak uvažujete rovnou o brazilské depilaci!

Depilace krémem

Bezbolestnou možností je depilace krémem. Je jednoduchá a relativně rychlá. Ovšem složení krémů je různorodé a často vyvolává alergické reakce. Je vždy dobré daný krém vyzkoušet nejprve jen na její malé části. Abyste se vyhnuli zbytečnému podráždění pokožky či kvasinkovým infekcím, je vždy lepší používat krémy určené přímo pro intimní partie.

Výhody a nevýhody jednotlivých metod pro odstranění chloupků na přirození

Chcete-li vědět, jak nejlépe depilovat intimní partie či jaká epilace je nejlepší, připravili jsme přehledný soupis nejdůležitějších výhod a nevýhod.

Epilace

Holení

Depilace voskem a cukrovou pastou

Depilace krémem

Jak nejlépe depilovat intimní partie

 1. Příprava pokožky.
  Dodržování hygieny je základ. Tedy čistá pokožka i pomůcky. Chcete-li se vyhnout nepříjemnému zarůstání chloupků, pak si dopřejte i peeling. Teplá sprcha zase chloupky změkčí a ty vám pak půjdou lépe odstranit.

 2. Volba správné metody
  Úspěch v tom, jak depilovat intimní partie, záleží i na výběru metody a znalostech jednotlivých nevýhod.
  • Depilace intimních partií krémem se nebude hodit pro lidi s citlivou pokožkou.
  • Depilace cukrovou pastou či voskem je zase bolestivá. Takže pokud máte vysoký práh bolestivosti, volte jiný způsob.
  • Holení může vést k podráždění pokožky, nepřiměřenému zarůstání chloupků, či nepříjemnému svědění v momentě, kdy chloupky začnou trochu narůstat.

 3. Správná technika depilace
  správná technika je důležitá. Při holení je vždy nutné používat velmi ostré žiletky a pěnu pro holení určenou pro tuto část těla. Pro voskové pásky a cukrovou pastu je zase potřeba trocha plánování. Samotná příprava a proces vám totiž zaberou nějaký čas. Pro dobrý výsledek by chloupky měly být dlouhé minimálně 5 mm.

Domácí metody odstranění chloupků na intimních partiích

Různé krémy a mastičky na odstranění chloupků na intimních partií lze vyrobit i doma. Je to ovšem zdlouhavé a výsledky velmi záleží na kvalitě ingrediencí i na tom, jak moc pečliví při přípravě budete. Doma si lze například vyrobit i cukrovou pastu. Stačí vám k tomu jen cukr krystal, citrónová šťáva, voda a trocha času a trpělivosti.

Babské rady

Další možností, jak se zbavit chloupků na intimních místech, mohou být babské rady. Oblíbená je například jedlá soda, která slibuje nejen zbavení se chloupků, ale při pravidelném používání i jejich zesvětlení a zjemnění.

Přestaňte se stresovat denodenním holením, bolestivými metodami nebo babskými radami. S laserovou epilací už pro vás chloupky přestanou být problém. 

Objednat se k nám

Důležité rady při depilaci intimních partií

Abyste s depilací chloupků na intimních partiích měli co nejméně práce a mohli se těšit z výsledku co nejdelší dobu, je dobré se zaměřit na těchto pár bodů.

1.Pravidelnost depilace

Nejlepší je, když si z depilace uděláte určitý rituál, který budete provádět v danou dobu. Díky tomu se vyhnete stresu i nekvalitně odvedené práci. Když se budete depilovat pravidelně, uniknete také nechtěnému svědění při růstu nových chloupků.

2.Péče o pokožku

Po depilace je vhodné zklidnit pokožku. Vhodné jsou výrobky s kyselinou mléčnou. Nezapomeňte také vydezinfikovat drobná poranění, které mohla vzniknout při holení a místa, kde vám většinou zarůstají chloupky potřít přípravky s kyselinou salicylovou.

3.Nekvalitní produkty

Kupovat kvalitní produkty se vyplatí. Holící či depilační krémy by mělý být přímo určené k použití na intimních partiích. Stejně tak se vyplatí investovat do kvalitního vosku či cukrové pasty. Oblast bikin i celého přirození je velmi citlivá a náchylná nejen k podráždění, ale při použití nesprávných krémů hrozí i kvasinkové infekce uvnitř pochvy.

Závěr

Metod, díky kterým se můžete zbavit chloupků, je několik. Mezi ty nejběžnější patří holení, depilační krémy, depilace cukrovou pastou či voskem. Jejich největším problémem je však to, že nejsou trvalé. Tedy kromě laserové epilace.

Naše výkonné lasery dokáží eliminovat růst chloupků už za několik málo sezení. Rozlučte se s trápením s chloupky na intimních místec navždy. 

Chci se objednat
5/5 - (1 vote)
Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

VYZKOUŠEJTE SKUTEČNOU EFEKTIVITU OŠETŘENÍ A OBJEDNEJTE SE NA

1 x ošetření jednoho podpaží ZDARMA!

Kontaktujte nás

ošetření jednoho podpaží ZDARMA
× Poradíme Vám